Ameliyatı 9 saat sürmüştü! Hastanede yatan Berna Laçin son durumunu anlattı

Oyuncu ve sunucu Berna Laçin, geçtiğimiz günlerde omurilik sorunu nedeniyle 9 saatlik bir ameliyat geçirdi. Günlerdir hastanede tedavi gören Laçin, son durumu hakkında bilgi verdi.

“KENDİMİ KOŞULSUZ DOKTORLARA BIRAKTIM”

Günler sonra Berna Laçin ayağa kalkıp hastane koridorunda “Yastık dikerim Mahmure” şarkısını ve Seda Sayan’ın meşhur “çorap kadın” sözlerini söyleyerek yürüdü. O anları Instagram hesabından yayınlayan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı: “Mutlu son. 10 gündür ince bir ipin üzerinde yürüyorum. Bir yanım alevler, diğer yanım çiçekler. Köprü gibi.” Sırat… Elimi tutanlara şükürler olsun. Allah’ın mucizesi elinize armağandır. Çok kıymetli Prof. Dr. Azmi Hamzaoğlu ve tabii ki mucizevi anestezi ve ağrı kesici sevgili Osman Hoca. Tüm ekip ve 9. kat beni şefkatle kucakladı. Dünyada böyle bir ilgi yok. Ben kendimi kayıtsız şartsız teslim ettim. Çok uslu bir hasta olmaya çalıştım. Yanılmışım. “Eğer olduysa beni affet ve beni affet.”

“Not: Bir süre daha buradayım, ameliyat sonrası tedavim devam ediyor ama çok şükür hayatımın bağlı olduğu büyük tehlikeyi atlattım. Azmi Hoca yine bir mucize gerçekleştirdi. Bu onun için ilk değil, ama hayatını değiştiren herkes için tek kişi o. Onun sayesinde burada her zamankinden daha uzunum. “Dualarınız için minnettarım, Allah’a şükür. Dualarınızı takdir ediyorum.”

Laçin’in paylaşımına Melek Baykal, Ceyda Düvenci, Filiz Akın ve Mine Tugay’dan “geçmiş olsun” yorumları geldi.

Ameliyat 9 saat sürdü!  Hastaneye kaldırılan Berna Laçin son durumunu anlattı

Ameliyat 9 saat sürdü!  Hastaneye kaldırılan Berna Laçin son durumunu anlattı

1710854833 985 Ameliyati 9 saat surmustu Hastanede yatan Berna Lacin son durumunu
Ecem Altan

Berna Laçin Ünlüler Dergisi Hayat Haberleri

Yorum yapın