Ali Koç’tan Dursun Özbek’in sözlerine jet hızında cevap: Cesaretiniz varsa canlı yayına gelin

galatasaray Başkan Dursun Özbek, MHK Başkanı Lale Orta’nın yayıncı kuruluşunun yorumcularına baskı yaptığı iddiası ve F.Bahçe‘nin mağduriyetine ilişkin sert açıklamalarda bulundu. Açıklamaya Fenerbahçe cephesinden jet hızıyla yanıt geldi.

FENERBAHÇE’DEN JET HIZINDA YANIT

Yapılan, “Galatasaray Spor Kulüp Başkanı Sayın Dursun Aydın Özbek’e aynı çağrıyı 3.kez tekrarlıyorum: Cesaretiniz varsa tüm bu algı, kullanımı ve attığınız iftiralarınızı konuşmak için sizi istediğiniz mecrada hiç vakit kaybetmeden yüz yüze canlı yayına davet ediyorum. Bu oluşumuyla kendinizi daha iyi ifade edebileceğini düşünüyorum. Ali Y. Koç.” denildi.

Ali Koç'tan Dursun Özbek'in sözlerine jet hızı cevap: Cesaretiniz varsa canlı yayına gelin

DURSUN ÖZBEK AÇIKLAMA YAPMŞTI

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe’yi hedef alarak yaklaşacaklarını, “Sahada maç oynanıyor, devre arasında açıklama yapılıyor! Maçı sahada kazanacağını iddia eden bir kulüp, neden devrede açıklama yapıyor? Baskı oluşturmak için açıklama yapıyorlar. Ama amaç kendi lehlerine yapılan hatalarn üstünü kapamak.Avrupa kupalarında maç bitiyor, hocaları Türk futbolunun değerini iki paralık yapmak için demeç veriyor. kullanma kullanmıştı.

İlgili Haberler

Alper Kızıltepe

Dursun Özbek Galatasaray Fenerbahçe Ali Koç Spor Haberler

Yorum yapın