Alaçatı’da iki kadınla samimi şekilde görüntülenen ve bir başka kadınla da dini nikahla evlendiği öne sürülen Kadir Doğulu ile eşi Neslihan Atagül, söyleşiye katıldı. Samimi açıklamalarada bulunan Atagül, “En korktuğunuz anları düşünün. Hiç kimseyle paylaşamıyorsunuz. Yeri geliyor anneniz bile, sizi doğuran bile sizi anlayamıyor. Benim de öyle. Yeri geliyor beni anlamıyor ve ben sürekli kendimi anlatmaya çalışlıyorum. Ama bana annemden daha da yakın biri var hayatta. Babamdan çok daha yakın biri var hayatta: Eşim Kadir. Eşim olmadan önce, insan! Ve ben şuan bu yakınlığı onunla deneyimleyebiliyorum. Biz ne olursa olsun Kadir ile birbirimizi yargılamadan önce oturup gözlerimizin içine bakıp, ne varsa yetkinliklerimiz, noksanlıklarımız konuşuruz. Bunu annemle yapamıyorum, abimle yapamıyorum, çok yakın dediğimiz arkadaşımla yapamıyorum bazen ama Kadir ile bunu yapabiliyorum.” dedi. 

Alaçatı’da iki kadınla samimi bir şekilde bölümler ve bir başka kadınla da dini nikahla evlendiği öne çıkmak için Kadir Doğulu ile eşi Neslihan Atagül, söyleşiye katıldı.

Samimi açıklamalarda bulunan Atagül, “En korktuğunuzu anları düşünün. Hiç kimseyle paylaşamıyorsunuz. Yeri geliyor anneniz bile, sizi doğuran bile sizi anlayamıyor. Benim de öyle. Yeri geliyor beni anlamıyor ve ben sürekli kendimi anlatmaya çalışıyorum. Babamdan çok daha yakın biri var hayatta: Eşim Kadir. Eşim olmadan önce, insan! , abimle yapamıyorum, çok yakın dediğimiz arkadaşımla yapamıyorum bazen ama Kadir ile bunu yapabiliyorum.” dedi.

Yorum yapın