Akşener’den Seçim Kampanyası İçin İkinci Video: “Devlete Ciddiyet Yakışır”

İyi Parti Genel Başkan Meral Akşener, 2023 seçimleri için partinin tahminleri lider iletişim kampanyasının ikinci videosunu medya sosyal medya hesabından, “Akıldan ve bilimden bir türlü nasibini alamayana, bir söylediği diğer dediğini hiçbir zaman kapsamayan bu ciddiyetsiz yönetim anlayışını milletimizle birlikte, sandığıta değiştireceğiz. notuyla paylaştı.

İyi Parti Genel Başkan Meral Akşener, 2023 seçimleri için partinin gidişatı ve “Adalet, Ciddiyet, Samimiyet, Merhamet, Cesaret, Millet, Başbakan” vurgularıyla işlenen lider iletişim kampanyasının ikinci videosunu sosyal medya hesabında paylaştı. Akşener, paylaşımına şu notu düştü:

“Akıldan ve bilimden bir türlü nasibini alamayacak, bir söylediği diğer dediğini hiçbir zaman göz ardın bu ciddiyetsiz yönetim anlayışını milletimizle birlikte, sandıkta değiştireceğiz. Çünkü devlete ciddiyet yakışır.”

Lider iletişim kampanyasının ikinci videosu Akşener’in “Devlete ciddiyet millete hürriyetle gelecek” sözleriyle başlarken; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AKP döneminin bazı bakanlarının sözleriyle Akşener’in tepkileri yer aldı.

BERAT ALBAYRAK VE NUREDDİN NEBATİ’YE YER VERİLDİ

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın; “Dolar 10 lira olacak ya, 15 lira olacak ya, şu olsa da bu olsa da çok beklersiniz” sözlerinin yer aldığı video Akşener’in; “Ekonomi PowerPoint sunumlarıyla değil; yatırımla, üretimle yükselir. Bak yeri önemli” sözleri ile devam etti. Albayrak’ın sosyal medyadan kullandığı mesaja da yer verildiği videoda; Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin; “Gözlerime bakıyor musunuz? Ne görmüyorsunuz” sözlerine yer aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad’a yönelik tavrının da işlendiği videoda; “Sayın Erdoğan, sinirini yenemiyorsan, kuralları olamıyorsan; ben Suriye’ye gidiyor Esad’la görüşmeye, bu sorunu çözmeye hazırım” sözlerine verildi.

ERDOĞAN’IN SİSİ VE ESAD AÇIKLAMALARI

Erdoğan’ın “31 Mart seçimlerinde, Sisi mi diyeceğiz? Binali Yıldırım mı diyeceğiz” sözleri ile devam eden videoda, Katar’da Dünya Kupası’nın açılış töreninde Mısır Cumhurbaşkanı Sisi ve Erdoğan’ın el sıkışması yer aldı. Akşener’in; “Görünen o ki sayın Erdoğan seçimini Binali Bey’den yana değil, Sisi’den yana kullanmaya karar vermiş. Rabia işareti yapa yapa gezdiği elini Sisi’ye kaptırmış, Esma’nın onurunu da Katar’da çıkıp gelmiş oldu” sözleri yer aldı.

Melih Gökçek döneminde Ankara’da yapılan ve 801 milyon dolarlık mal olan ANKAPARK’ın açılışında Erdoğan’ın; “Ankara’nın marka değerini artıracağına toplamım bu önemli hayata yolculuğunda katkısı olan tüm aileme hayırlı olsun diyorum” konuşmasına yer verildi.

ANKAPARK ELEŞTİRİSİ

Video, Akşener’in Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş ile birlikte yaptığı basın değerlerin, Akşener’in “ANKAPARK, Türkiye’de bugüne kadar yapılmış pek çok yolsuzluğun, israfın, somut şeylerin gördükleri hali bu. Bilim yok burada, akılda yok burada. Çok ciddi bir sizin cebinizden alıp, bu cebe koyma var” sözleriyle son buldu.

İyi Parti‘den yapılandığına göre, lider iletişim kampanyasına ilişkin videolar Akşener’in sosyal medya hesabından paylaşılmaya devam edecek.

Meral Akşener İYİ Parti Güncel Haberler

Yorum yapın