Aksaray’da matematik öğretmeni Ali Rıza Yücel, öğrencisine koridorda dayak atmış ve görevden alınmıştı. Tüm Türkiye’nin konuştuğu Ali Rıza Yücel, olayın yaşandığı dönem kendisine hakaret edenlere dava açtı. Şikayetçi olduğu isimler arasında oyuncu Ümit Erdim de vardı.  Durumu sosyal medya hesabından paylaşan Ümit Erdim, “O kardeşimize dayak atan öğretmen sözlerim yüzünden bana hakaret davası açmış” dedi. Erdim’in paylaşımının ardından pek çok kişi Ali Rıza Yücel’in kendilerine de dava açtığını söyledi.

Aksaray’da matematik öğretmeni Ali Rıza Yücel, öğrencine koridorda dayak atmış ve görevden alınmıştı. Tüm Türkiye’nin anlatımı Ali Rıza Yücel, olayın yaşandığı dönemde kendisine hakaret edenlere dava açtı. Şikayetçi olduğu isimler arasında oyuncu Ümit Erdim de vardı.

Durumu sosyal medya hesabından paylaşan Ümit Erdim, “O kardeşimize dayak atan öğretmenin sözlerim yüzünden bana hakaret davası açmış” dedi. Erdim’in paylaşımının ardından pek çok kişi Ali Rıza Yücel’in kendisinin de dava açtığını söyledi.

Aksarayda matematik ogretmeni Ali Riza Yucel ogrencisine koridorda dayak atmis ve gorevden

Yorum yapın