Akciğerinde kitle tespit edilen Armağan Çağlayan’dan güzel haber: Leflerim temiz, çarşamba günü kitle alınacak

Başarılı televizyoncu Armağan Çağlayan, geçmiş haftalarda sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda taramasında kitle tespit edildiğini ve tedavilerinin başlayacağını söyledi. Bu süreçte çalışmama kararı alan Çağlayan, yeni bir paylaşım yaparak son durumu hakkında bilgi verdi.

Ünlü isim, Instagram hesabından paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Perşembe günü lenflerime yürüyüp yürümediğinin tespit edilmesi için lenflerimden parça alınıp çalıştırıldı. Şükür, lenflerim temiz. Lenflerime yürümemiş. Çarşamba günü bir operasyon geçireceğim. uygulanacak genetik testiyle karar verecek.İşlemden sonra düşünmek üzere.Herkese her şey için çok teşekkürler, sevgiler.”

Akciğerinde kitle tespit edilen Armağan Çağlayan'dan güzel haber: Leflerim temiz, çarşamba günü kitle alıyor

Son doğum kanseri nedeniyle hayatını kaybeden Billur Kalkavan’ın sevgilisi Buğra Bahadırlı ile konuşan Çağlayan, akciğerlerindeki kitleyi Kalkavan’ın vefat ettiği gün öğrendiğini yaşamıştı. Bu süreçte yaşadığı en büyük korkudan gözlemlerken gözyaşlarına hakim olamayan ünlü isim, “Billur Hanım’ın vefat ettiği gün benim ciğerimde bir kitle bulundu. -up yaptırırken geçirdiğimde.Korkuyorum muyum?Hayır… Bir tek acı çekmek istemiyorum.Belki Billur da öyle versin.

Akciğerinde kitle tespit edilen Armağan Çağlayan'dan güzel haber: Leflerim temiz, çarşamba günü kitle alıyor

Geçen Instagram hesabından paylaşımda taramasında bir kitle tespit edilmesi ve oradan ayrılması ara gittiğini söyleyen Armağan Çağlayan, şu ifadeleri kullanmıştı: “Herkese merhaba, bugün benimle kişisel bir şey paylaşmak istiyorum. bugün kitlenin yüksek kemikleri kanserli olduğu ortaya çıktı.Gelecek hafta sonundan itibaren hastaneden çıkardım.

Bu haftalar, beş sahnele sahnede olduğumuz Size Anlatacaklarım Var Gösterisi’ne 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonra zorunlu bir ara vermek, devam eden doğum günüki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz. Ancak çalışmak benim için her zaman olduğu gibi, şimdi de hayatla bağımı sağlayan en önemli motivasyon kaynağı. Bu kesinlikle o zorunlu arayı fazla uzatmadan işimin başına giderim. 18 Aralık’ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde yeniden dileğiyle inşallah… Dedikodu ve yanlış haberlerin önüne geçmek için, buradan sık sık süreçle ilgili kısa bilgilendirmeler yapacak. Herkese tek tek cevap veremeyeceğim için anlayış rica eder, sevgi ve esenlikler dilerim.”

Akciğerinde kitle tespit edilen Armağan Çağlayan'dan güzel haber: Leflerim temiz, çarşamba günü kitle alıyor

İlgili Haberler

Ecem Altan

Armağan Çağlayan Instagram Magazin Haberleri

Yorum yapın