Ahmet Mümtaz Taylan’ın ünlü konukları, NTV ekranlarında Empati’de her hafta başka hayatlara gidip, haberlere konu olmuş, tarihe geçmiş, insan hikayelerini görüp, onların yaşadıklarıyla, acılarıyla, mutluluklarıyla, aşklarıyla, gözyaşlarıyla; hayatlarıyla empati kuruyorlar. Kısa bir sağlık arasından sonra yeniden Empati’nin koltuğuna oturan Ahmet Mümtaz Taylan, yakın dostu, usta oyuncu Demet Akbağ’ı konuk etti. Demet Akbağ, yaşanmış hikayelerle Empati kurarken, aynı zamanda özel yaşamına dair önemli açıkmalara da ilk kez imza attı… Empati’nin yapımcılığını BBO Yapım Şafak Bakkalbaşıoğlu ve Mahperi Altun Uçar üstleniyor. DEMET AKBAĞ “DEPREM BÖLGELERİNİN TAMAMINA GİDECEĞİM” Kahramanmaraş merkezli büyük depremin ardından Çaba Derneği ile birlikte Adıyaman ve Kahramanmaraş’a gittiklerini belirten Demet Akbağ, önümüzdeki günlerde de tüm şehirlere gideceğini belirtti. “DEPREMDEN KORKUYORUM!” Ahmet Mümtaz Taylan, Akbağ’a ‘İstanbul için beklenen depremden korkuyor musun?’ diye sordu, Akbağ “Herkes gibi evet, korkuyorum. Kim korkmaz’ yanıtını verdi. Ahmet Mümtaz Taylan’ın yanıtı ‘Kim korkmuyorsa aklı yok demektir” oldu. DEMET AKBAĞ’IN HAYATININ KIRILMA NOKTASI Demet Akbağ, kaybettiği eşi Zafer Çika için “Eşimin kaybı hayatımın en büyük kırılma noktası” derken, Empati’de oğlu Ali için de çok özel açıklamalar yaptı. Demet Akbağ: “Oğlumla çok iyi arkadaşız. Tatlıyız çok. Tatlı arkadaşlık ediyoruz. Çok arkadaşlık az otorite. Ali fazla olgun bir çocuktu, duygusal zekası çok yüksek bir çocuktu, o yüzden hiç zorlanmadım. Çok anlayışlı bir çocuk. Nerede susacağını çok iyi bilirdi. Ne kadar sıcak davranırsan davran, sınırı aşmaz. Tatlı da bir mizah anlayışı var… Babasına da çok benzetiyorum. Tatlı bir ilişkimiz, iyi bir arkadaşlığımız var, dedikodu yapabiliyoruz, dertlerimizi anlatabiliyoruz birbirimize. Bir annenin arkadaş olabileceği kadar arkadaşız…” YILMAZ ERDOĞAN’IN YAZDIĞI REPLİK Ahmet Mümtaz Taylan, Demet Akbağ’a Empati yaptığı bir hikayenin ardından babasıyla olan ilişkini sordu. Anne ve babası, Demet Akbağ 13 yaşında iken boşanan Demet Akbağ, babasıyla olan ilişkisini şöyle anlattı: “Babamla hep mesafeli görüştük… Yılmaz Erdoğan, babamla ilişkimi bildiği için benim için yazdığı bir repliği sizinle paylaşacağım. Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü de ‘Kahvenizi nasıl içersiniz babacığım diye soruyor Gülseren, babası Mesafeli olsun yavrucuğum diyor. Bunu Yılmaz, babamla tanışıp babamla sizli bizli konuştuğumu gördüğü gün kafasının bir yerine kazımış… Başka bir şey söylemeyelim bunun üzerine… “

Ahmet Mümtaz Taylan’ın ünlü konukları, NTV ekranlarında Empati’de her hafta başka hayatlara gidip, haberlere konu olmuş, geçmiş geçmiş, insan hikayelerini gördükleri, yaşadıklarıyla, acılarıyla, mutluluklarıyla, aşklarıyla, gözyaşlarıyla; hayatlarıyla empati kuruyorlar. Kısa bir sağlık arasından sonra yeniden Empati’nin koltuğuna oturan Ahmet Mümtaz Taylan, yakın dostu, usta oyuncu Demet Akbağ’ı konuk etti. Demet Akbağ, yaşanmış hikayelerle Empati kurarken, aynı zamanda özel yaşama dair önemli açıkmalara da ilk kez imza attı…

Empati’nin yapımcılığını BBO Yapım Şafak Bakkalbaşıoğlu ve Mahperi Altun Uçar üstleniyor.

Ahmet Mumtaz Taylanin unlu konuklari NTV ekranlarinda Empatide her hafta

DEMET AKBAĞ “DEPREM BÖLGELERİNİN TAMAMINA GİDECEĞİM”

Kahramanmaraş merkezli büyük depremin ardından Çaba Derneği ile birlikte Adıyaman ve Kahramanmaraş’a gittiklerini söyleyen Demet Akbağ, önümüzdeki günlerde de tüm şehirlere gideceğini belirtti.

“DEPREMDEN KORKUYORUM!”

Ahmet Mümtaz Taylan, Akbağ’a ‘İstanbul için beklenen depremden yapabilir misin?’ diye sordu, Akbağ “Herkes gibi evet, olmasın. Kim korkmaz’ yanıtını verdi. Ahmet Mümtaz Taylan’ın tepkileri ‘Kim korkmuyorsa aklı yok demektir” oldu.

1679377703 71 Ahmet Mumtaz Taylanin unlu konuklari NTV ekranlarinda Empatide her hafta

DEMET AKBAĞ’IN HAYATININ KIRILMA NOKTASI

Demet Akbağ, kaybettiği eşi Zafer Çika için “Eşimin kayıp iletimin en büyük kırılma noktası” derken, Empati’de oğlu Ali için de çok özel açıklamalar yaptı.

Demet Akbağ: “Oğlumla çok iyi arkadaşız. Tatlıyız çok. Tatlı arkadaşlık yapıyoruz. Çok arkadaşlık az yer. Ali fazla olgun bir çocuktu, duygusal zekası çok yüksek bir çocuktu, o yüzden hiç zorlamadım. Çok anlayışlı bir çocuk. Nerede susacağını çok iyi bilirdi. Ne kadar sıcak davrananlarsan davranış, sınırlarını aşmaz.Tatlı da bir mizah anlayışı var… babasına da çok benzetiyorum.Tatlı bir ilişkimiz, iyi bir arkadaşlığımız var, dedikodu okuduğumuz, dertlerimizi anlatabiliyoruz. Bir annenin arkadaş olabileceği kadar arkadaşız…”

1679377703 294 Ahmet Mumtaz Taylanin unlu konuklari NTV ekranlarinda Empatide her hafta

YILMAZ ERDOĞAN’IN YAZDIĞI REPLİK

Ahmet Mümtaz Taylan, Demet Akbağ’a Empati yaptığı bir hikayenin ardından babasıyla olan ilişkisini sordu. Anne ve babası, Demet Akbağ 13 yaşında boşandı Demet Akbağ, babasıyla olan ilişkisini şöyle anlattı: “Babamla hep mesafeli görüştük… Yılmaz Erdoğan, ilişkiyemi almak için benim için yazdığı bir repliği birlikte paylaşacağım. Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü de ‘Kahvenizi Nasılsınız içerde babacığım diye tahmin ediyorum Gülseren, babası Mesafeli olsun yavrucuğum diyor.

Yorum yapın