Afra Saraçoğlu yüzünden Kubilay Aka ile kavga mı etti? Mert Ramazan Demir, olaylı geceyi ilk kez anlattı

Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncuları Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu’nun önceki akşam düzenlenen bir etkinlikte samimi bir şekilde eğlendiği iddia edildi. Saraçoğlu’nun erkek arkadaşı Mert Yazıcıoğlu ile yakın olan Kubilay Aka’nın ikili arasındaki samimiyetten rahatsız edici olarak Demir’in üzerine yürüdüğü ileri sürüldü. dergi Getirine bomba gibi dökülen kavga söyletisinin ardından sessizliğini bozan Demir, olaylı geceyi anlattı.

“BİR ŞEYLER YAŞANDI AMA BEN DAHİL OLMADIM”

Aka tarafından “Herkes hareketlerine dikkat edecek” diyerek uyarıldığı konuşulan Demir, bir mekan çıkış basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti. Sözlü konuşma kavga iddiası hakkında konuşan Mert Ramazan Demir, “Evet, öyle bir öyle bir şey oldu ama göz göze hiç gelinmedi, bir kavga falan olmadı. Hatta ben ağırlığındaydım, mevzunun içinde de değildim. Olay çok büyüdü ve gereksiz bir gündem oldu. Hiçbir şekilde tartışmaya girmedim. hiçbir şekilde kavga edilmedi. ben göz göze bile gelmedim” konuşmasını kullandı.

Afra Saraçoğlu davası Kubilay Aka ile kavga mı etti?  Mert Ramazan Demir, olaylı geceyi ilk kez anlattı

“UFAK TEFEK OYUNLARLA MANİPÜLASYONA UĞRADI”

Afra Saraçoğlu ve sevgilisi Mert Yazıcıoğlu ile uzun süredir arkadaş olduğunu söyleyen Demir, “Bizim Afra ile samimiyetimiz yeni değil, çok eski arkadaşız… Saçma sapan bir yere gitti mevzu… Ufak tefek oyunlarla bir şeylerle çalıştırmaa maruz kaldı. Bizim de bir anda başımıza patladı olay ama hiç öyle bir şey yok” dedi.

Afra Saraçoğlu davası Kubilay Aka ile kavga mı etti?  Mert Ramazan Demir, olaylı geceyi ilk kez anlattıKubilay Aka-Afra Saraçoğlu-Mert Yazıcıoğlu

Ecem Altan

Mert Ramazan Demir Mert Yazıcıoğlu Afra Saraçoğlu Kubilay Aka Magazin Haberler

Yorum yapın