Adı Ender Saraç ile yasak aşk iddiasına karışan Aygül Aydın’dan dikkat çeken paylaşım

ender saraç, Altın Kelebek Ödül Töreni’ne eşi Benan Saraç yerine Astrolog Aygül Aydın ile katılarak poz verdi. Benan Saraç ise eşinin Aydın ilettiği pozları sosyal medya hesabından yayınlayarak ateş püskürdü. Ender Saraç’ın dergi Yayılmaya bomba gibi artan yasak aşk iddiasını yalanlamasının ardından Aydın’dan da tepki gecikmedi.

YASAL YOLLARA BAŞVURDULAR

Sosyal medya hesabından avukatının açıklamasını paylaşan Aygül Aydın, Yürütme iftiralar için yasal yollara başvuracağını duyurdu. Aydın’ın avukatı tarafından yapılandırılan “Hiçbir aslı astarı olmayan itham ve iftiralar ile müvekkilimin kişilik haklarına saldıran, müvekkil ve huzurunu bozan, müvekkilin itibarını zedelemeye çalışan kendini bilmez kişilerle ilgili her türlü yasal yollara yollarımıza başvurduğu, bu konu hakkında müvekkil aleyhine olacaksa haber ve paylaşımlara karşı da her türlü hukuki yola başvuracağımızı açıklamanın bilgisine sunarız” ifadelerine yer verilir.

“ALLAH DÜŞMANIN BİLE ŞEREFLİSİNİ VERSİN”

Avukatının anlatımının ardından bir paylaşımı daha yapana Aygül Aydın, “Allah düşmanının bile şereflisini versin” dedi. Aydın’ın paylaşımında Ender Saraç’ın eşi Benan Saraç’a gönderme yaptığı ileri sürdü.

Adı Ender Saraç ile yasak aşk iddiasına karışan Aygül Aydın'dan dikkat çekici paylaşım

Adı Ender Saraç ile yasak aşk iddiasına karışan Aygül Aydın'dan dikkat çekici paylaşım

İlgili Haberler

Ecem Altan

Ender Saraç Magazin Haberleri

Yorum yapın