Adem Kılıçcı’dan Flaş Acun Ilıcalı İtirafı!

Bu sezon All Star formatıyla ekranlara gelen Survivor, yaklaşık altı aylık serüvenin bitecek 30 Haziran Perşembe günü sona erdi.

Çeyrek finalde Ayşe Yüksel’i, yarı finalde Batuhan Karacakaya’yı eleyen Nisa Bölükbaşı, İstanbul’da büyük finalde de eski şampiyonlardan Adem Kılıçcı’yı SMS’yi geride bırakmayı başardı.

Nisa’nın şampiyonluğu, başta Nagihan Karadere, Batuhan Karacakaya ve Adem Kılıçcı olmak en büyük yerde Survivor yarışmacısını kızdırdı.

ACUN ILICALI’YI TAKİP ETMEYİ BİRAKTI MI?

Yarışmada ikinciliği elde eden Adem Kılıçcı, “Bi başka” adlı programa konuk oldu. Kılıçcı, Acun Ilıcalı ile ilgili iddialara haber verdi.

Adem Kılıçcı’nın, Survivor All Star 2022’de ikincilik elde edildikten sonra Acun Ilıcalı’yı takipten çıktığı iddia edilmişti. Adem Kılıçcı’dan bu iddiaya cevap geldi.

“ARAMIZDA BİR ESPRİSİ VAR”

Kılıçcı, “Star’a gitmeden önce de Acun abiyi devam etmiyorum ama ondan sonra bir haber olduğu zaman tabiki ki gidiş getirmek.

Acun abiyi sevkiyattan ayrılmamız olan bir şey ve 2-3 senesi var. Aramızda bir esprisi var. Finalden sonra meydana gelen bir şey yani.” kullanımı.

ADEM KILIÇCI KİMDİR?

Adem Kılıçcı (ö. 5 Mart 1986, Ağrı), Türk boksör. İstanbul’daki Fenerbahçe Boks Şubesi’nin üyesidir. Fenerbahçe TV’de yayınlanan bir röportajda Rusya’dan (Kafkasya’dan) gelen bir Türk ailesinden olduğunu belirtti. Ayrıca Annenin Erzurumlu olduğunu belirtti. Karapapak Türkleri’nden bilindiği bilinmektedir.

Adem Kılıçcı 5 Mart 1986 tarihli Ağrı’da tabitur. Gençliğinden beri kitaplarıyla ilgilenmiştir ve Ağrı’da eğitimini almıştır. Üniversiteyi Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde okuyan Adem Kılıçcı 2004 yılından beri Fenerbahçe takımlarında çalışmıştır.

2008 ve 2012 olimpiyatlarında kitapta Türkiye’yi temsil eden Kılıçcı 2016 olimpiyatlarına hak kazandıran ama katılamamıştır.

ADEM KILIÇCI’NIN SURVİVOR SERÜVENİ

Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor yarışmasında 2017 yılında finale yapılabilir ancak Ogeday Girişken’den sonra dönüştürülmüştür. Survivor 2018 yarışmasında Nagihan Karadere ile finale kalan Kılıçcı, o ikna edici olmuştur. Hala boksörlüğe devam eden Adem Kılıçcı, 2019 yılında Sportif haberler bir spor Ayrıca Survivor Türkiye yarışmasında konuk yarışmacı olarak oynamıştır. 2022’de Survivor 2022: All Star yarışmasında tartışırken yarışmayı 2. olarak tamamladı.

Dergi Haberleri

Yorum yapın