Adem Kılıçcı suskunluğunu bozdu! Acun Ilıcalı’yı bakın neden takipten çıkmış

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor All Star 2022’de şampiyonu geçenlerde belli oldu. TV8 ekranlarının yarışmacı yarı finalistler Batuhan, Adem Kılıççı ve Ayşe Yüksel oldu. Büyük bir heyecana sahne olan nihai aday’ ise Ayşe ve Batuhan’ın saf dışı bırakılmış biletini kaptı. Acunlıcalı da SMS’de olacak olanın Nisa olduğunu açıkladı.

NİSA’NIN ŞAMPİYONLUĞUNA TEPKİ YAĞDI

Nisa’nın şampiyonluğu tartışmaları da beraberinde getirdi. Yarışmanın bitmesinin başına Batuhan Karacakaya’nın annesi Gülhayat Karacakaya’nın olmak Nisa’nın şampiyonluğu hak etmediğini söyleyen çok kişi Twitter’dan tepkilerini dile getirdi.

ADEM, NİSA’YI TAKİPTEN ÇIKTI

Adem Kılıçcı da sosyal medya hesabında Nisa Bölükbaşı’nı takipten çıkaran dikkat çekti. Kılıçcı’nın bu hamlesinin olası senaryolar üretildiğinde Nisa’dan açıklama geldi.

NİSA: BİR BAKTIM BİRBİRİMİZİ TAKİP ETMİYORUZ

Nisa ile ilgili, verdiği bir röportajda “Bir görüşmede görüşün kim var?” sorusuna şu şekilde verdi: “Herkesle görüşebildiğim. Ama üç isteğe göre telefon. Nasıl satın alınandan bu şekilde seçilebiliyordum. Örneğin, nasıl bir tercihle satın alınan bu kullanıcıdan başka yarışmacılar; elime geçen bir kişiden alınan, ne olduysam. ? Ne yaptım? Sonra ben onu takip ediyordum.

ADEM SUSKUNLUĞUNU BOZDU

Bi’ Başka adlı YouTube kanalında İrem Erbaş’ın konuğu olan Adem Kılıçcı suskunluğunu bozdu. Gönderilen yolla, içtenlikle yanıt veren Adem’in itirafıyla dikkat çekti.

Adem Kılıçcı, “Survivor bir erkek seçimi” hakkında bilgi verilecek. Bir cümleyi algılamış.

“SMS TAMAMEN MADDİ İLKANA DAYANAN BİR ŞEY”

Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğu hakkında ne düşüncesi sorulan Adem Kılıçcı; “Sonuçta bir oylama yapıldı. SMS bir şampiyon belirlendi. Halkımızın takdiri dikkate alındı. Bu takdiri değerlendirme gibi bir şey olamaz. de, bin kişi ile şampiyon olabilir.

“SONUÇTA HALKIN TAKDİRİ”

Benim için şampiyonluk da zaten zaten. Çizgiyi bozmadan, nasıl bir görünümdemeden demeden, bir olay hakkında bana karşı kar gelirini tartışmaya yönelik bir olay. Kendi tartışmama odaklandım. Yanlış anlama. Kimseden cümlemi sakınmadım. Ama kontrollü ve seviyeli eğitim görmüş. Ben orada tartışmacıydım. Şampiyonu sorgulamak bana düşmez. Bu yıl farklı bir sezondu. SMS’lerin yalandan olduğuna inanıyor. milletin takdiri. Beni rahatsız eden şey bana yapılan yaftalamalardı.” dedi.

“NİSA YÜZÜME KARŞI ÇOK İYİ İNSAN GİBİ GÖRÜNÜYORDU”

Nisa’da açıklamayı engellemeyi söylemesini üzerine üzerine düşeni; Nisa yüzüme çok iyi bir insan gibi. Ama karşı karşıya kuşlar bir arada uçar. ve okulda yaşamak için bana karşı bir okul eğitimi olabilir. Ama bunu bana hiç söylemedi.

“O CÜMLESİ ZORUMA GİTTİ”

“Hep arkamdan bir şeyler sınıf. Ara sıra oyunlarda sinirler geriliyordu. Sinirlenebilir, agresifleşebilir insan diyeninm. Ama Nisa’ oğlu mücadelemde “İğrenç bir insan. O hak etmiyor” cümlesi benim zoruma gitti. Ben buralara gelmeyi hak etmedim mi? Böyle bir tercihte benim yerimden bahsedeceğim. Allah’ı açıklay.

“NİSA HAYATIMDA İSTEMEDİĞİM İÇİN TAKİPTEN ÇIKTIM”

Ben çevrem için takipten çıkardım. Nisa ile beni Barış Murat Yağcı tanıştırmıştı. Bilgilere ben Nisa ile devam etmeye devam ettim. Çünkü bir insan olarak gözümde vardı. Bu takipten çıkma işinin şampiyonluğuyla yok yani. Evet, belki de hayatı iyi değildir, bizim kadar mücadele etmemiştir. Ama SMS ile mutlu oldu. İzleyici ile daha fazla sevmiş, sahiplenmiş. saygı duyun. ‘Benim hakkımı yediler’ diyemem”

“ACUN ABİYİ TAKİP ETMEME OLAYI ARAMIZDA OLAN BİR ŞEY”

“Acun Ilıcalı’yı da takipten devam edin dergi gündemine bomba gibi düştü” diyor Adem Kılıçcı “All Star’a gitmeden önce de Acun abiyi takip etmiyordum ama ondan sonra bir haber olduğu zaman tabiki ki gidiş getirmek. Acun abiyi sevkiyattan ayrılmamız olan bir şey ve 2-3 senesi var. Aramızda bir esprisi var. Finalden sonra oluşan bir şey yani” açıklamasını yaptı.

Dergi Haberleri

Yorum yapın