Acun’un Kızı Acun’u Aşmış!

Hayatta kalan Ünlüler Gönüllüler’in çekimleri için Dominik’e giden ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde; ilk eşinden olan büyük kızı Banu ile yemek yedi. Mekan çıkış arabada geçiş baba-kızı görenler, “Kızı, Acun’un boyunu geçmiş” yorumunu yaptı.

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı‘nın ilk eşinden olan kızı İlknur Banu Ilıcalı amcası doktor Ömer Cenker Ilıcalı ile birlikte 2 farklı şirket kurarak iş hayatına girmişti.

Şirketlerin kuruluş tarihi de ilginç: 14 Şubat. Hatırlanacağı üzere, boşanma sürecini olan Acun Ilıcalı ve Zeynep Ilıcalı’nın davaları 14 Şubat tarihinde geçti, ikili Sevgililer Günü’nü boşanma davasıyla akılda tutmak istemediği için tarihini değiştirmedi.

İstanbul Ticaret Odası kayıtlarına göre, Acunn İnternet ve Bilişim şirketi “teknolojinin korunmasını ve gelecekte elde edeceği her türlü olanağı kullanarak elektronik ev hapsi gazete, dergi ve benzeri yayınlar” yapıyor.

BLY Gıda Sanayi şirketiyle ise restoranın açılması planlanıyor. Şirketin iş konusu olarak her türlü gıda maddesinin üretim, alım, satım ve pazarlaması görünüyor.

50 MİLYON TL’LİK SERVETİ BULUNUYOR

Yok Böyle Dans’tan, Yetenek Sizsiniz Türkiye’ye kadar pek çok projeye imza atan Acun Ilıcalı’nın mal varlığını da boşanma davasıyla getirdi.

Boşanma davasının dilekçesine göre, Acun Ilıcalı’nın yaklaşık 50 milyon TL’ye yakın serveti bulunuyor.

Açıklamalı listeye göre de Ilıcalı’nın Show TV’den geleceği 26 milyon TL’nin yanı sıra Levent, Beykoz, Yalıkavak, Çamlıca, Bahamalar ve 2 tane Miami’de olmak üzere toplam 7 ev, 3 otomobil ve 2 teknesi var.

KOT DUKKANI AÇARAK BAŞLADI

Acun Ilıcalı, 1995 yılında İstanbul’da kot dükkânı harcama ticarete atıldı, ancak iflas etti. Ardından Beşiktaş muhabirliğiyle televizyon farklılıklarını atan Acun Ilıcalı, adını verdiği çok Televole programını ile duyurdu. 2002 yılında da Acun Firarda adıyla kendi programını yapan Ilıcalı, 2005 yılında da Acun Medya adlı yapım şirketini kurdu. Acun Ilıcalı bu şirket ile, Survivor’dan Var Mısın Yok Musun’a, Fear Factor’den Yok Böyle Dans’a kadar pek çok programa imza attı.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Zeynep Ilıcalı Acun Ilıcalı Survivor Magazin Haberleri

Yorum yapın