Acun Ilıcalı’dan Sürpriz Hamle!

Ayça Çağla Altunkaya ile mutlu birlikteliği olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı güncel görünümündeki reklamcıların da en çok teklif verdiği ünlülerin başında geliyor.

REKLAM YÜZÜ OLDU

Yakın zamanda bir cep insan yüzleri olan Ilıcalı son olarak bir bankayla sıkıştı. Özel bir bankanın reklam yüzü olan Ilıcalı herkesi şaşırttı.

Acun Icalı reklam filmi için kameralı geçmişe geçiş. Birsen Altuntaş’ın haberine göre; yapılan anketlerde insanların en güvendiği isimlerin başında gelen Ilıcalının reklam filminin ülkeliğini ise Ali Taner Baltacı yaptı.

Acun Ilicalidan Surpriz Hamle.jpg&width=600&quality=100

ACUN ILICALI KİMDİR?

Ali Acun Ilıcalı (d. 29 Mayıs 1969, Edirne), Türk televizyoncu, girişimci, girişimci, uluslararası yapımcı, iş insanıdır. Aynı zamanda Acun Medya ile Exxen platformunun kurucusu, TV8 televizyon kanalı ve Hull City AFC futbol takımının da sahibidir.

Ilıcalı’nın spor Karşılaştırmadan, medyadan önceki yaşam kitaplığıyla ilgililer, temel alınmış ve programlar yapılmış.

Bugüne kadar seçimde farklı seçenekler arasından seçilebilen seçilebilen ve yapılan anketler son 15 yıldır pek çok kez Türkiye’nin en güvenilir ilk üç isminden oluşmaktadır. 2018, 2019, 2020 ve 2021 medya medyası ticaret prestijli Günlük eğlence ve ticaret dergisi Variety’nin eğlence ve endüstri dünyasında en etkili 500 iş insanı olarak.

Acun Ilıcalı’nın medya sektörü ek olarak; sağlık, kozmetik, platformlar, eğitim, tekstil, dijital gibi futbol gibi küresel çapta yatırımları bulunmaktadır. Ilıcalı, destek olduğu sivil toplumların yanı sıra kendi sosyal sosyal sorumluluk projeleriyle de gündemde yer almaktadır.

ACUN ILICALI ÖZEL HAYATİ

Üç evlilik Ilıcalı’nın evlilik bularından dört kızı bulunmaktadır. 1989 yılında Seda Başğ ile evlenmiş, bu evlilikten mutlu bir şekilde ayrılmak. Kızının doğumundan on ay sonra anne ve bir trafik kazasında kurgu Ilıcalı, 1993 yılında ilk eşinden boşanmıştır. 2003 yılında Zeynep Yılmaz ile evlenen Ilıcalı’nın evlilikten Leyla ve Yasemin iki kızı daha olmuştur. İkinci eşinden 2016 yılında boşandıktan sonra 2017 yılında Şeyma Subaşı ile evlenen Ilıcalı’nın bu evliliğinden Melisa çiftçi bir kızı bulunmaktadır. Çift Kasım 2018 boşanmıştır.

“En büyük oyun oynamak, oynatmak, eğlenmek ve eğlendirmektir çünkü hayat bir oyun alanıdır” mottosuyla yaşamak Ilıcalı, adrenalin ve hız tutkusu tutkusu ile de bilinir. Ayrıca diğer hobileri arasında yarış tekneleri, spor arabalar ve motosikletler yer almaktadır. Dünyanın yükselen trendleri arasında yer alan e-spor ile ilgilenmektedir. İleri derecede futbol ve basketbollu, tutkulu dünyada olan okulları takip etmek için, içinde izlemektedir. Ilıcalı aynı zamanda koyu Fenerbahçe taraftarıdır.

Acun Ilıcalı Futbol Dergisi Haberler

Yorum yapın