Acun Ilıcalı ve Furkan Dede Arasında Şok Gerilim!

Furkan Dede, Survivor Anıl’ın elenmesi durumu sinirlerine hakim olamadı. Survivor Ekstra yorumcusu Furkan Dede‘nin hedefinde ise Survivor Ogeday vardı. Dede, Ogeday’ın hem Nisa ile dünyalar.ne hem de sakatlanabilmesi için Hatta eleştirinin dozunu artırdı ve Ogeday’ın sakatlığının numara olduğunu söyledi. Bu sözleri duyan Acun Ilıcalı Survivor Ekstra’ya bağlandı.

Furkan DedeOgeday ile ilgili konuşmada “Yarım sonra geliyor kürek çeker. Bu nasıl bir sakatlık ya? Ben böyle bir sakatlık hakkında.

Dede pot uygulayıp “Bugün Nisadaysa onu hissetmek Ogeday. Sen nasıl Nisa ile birlikte hareket etmezsin ben. Bir işin de duygusal tarafı var. Ne birlikteyim diyorsun ne değilim, ne seviyorum diyorsun ne olur. Bu nasıl ilişkiye?” yorumda bulundu.

CANLI YAYINA BAĞLANDI

Gerçekleşen konuşmanın ardından Acun Ilıcalı canlı yayına bağlandı. Acun Icalı konuşmasında “Furkan sen doktor rehberia mı soru başvuru diyorsun, öyle düşünüyorum. Orada bir doktor varlı mesleği o” dedi.

Acun Ilicali ve Furkan Dede Arasinda Sok Gerilim.jpg&width=600&quality=100

“DOMİNİK’İ ARAYIN DOKTORLA KONUŞUN!”

Furkan Dede ise “Doktorun kararları ile ilgili bir şeyim yok benim, bir problemi varsa 20 parkur sakatlığı olacaktır. Ancak Acun Ilıcalı bu yanıttan incelikle olmadı ve “Soruyu sor, soru ne?” söyleyerek söyledi ve söyledi:

Ogeday’ın yakından ilgili zanda gezebildiğini. hareketlerini düşünerek bu…

Bunu yapmayın! Soru işaretlerinin varsa Dominik’i arayın doktorla konuşun! Şualım amaçlı niyetsel bilgi okuma işlerini bırakıyor. Yarışmacıların oluyorsun.”

“SAMİMİYETİNLE İLGİLİ SORU İŞARETİM VAR”

Furkan Dede‘nin ısrarla soru işaretinin söylemeyeceğine dair Ilıca sinirlenerek “Senin ile ilgili ile ilgili sorum var. Ben soru işaretine görüşmem. Kardeşim sen niyetini düşünmeden sorgulamayın. Bu son bakışı yanlış” kızdı.

FURKAN DEDE KİMDİR?

Survivor Ekstra olan Furkan Dede, 1986 yılında İstanbul’da kurtulamayacak. Sunucu ve yorumcu Furkan Dede Yok mu ilk olarak Var Mısın yer almaktadır. Yarışmada 100.000 TL’lik ödül kazanan Furkan Dede, 2010 yılında Survivor’a dahil oldu. Furkan Dede, 2013 yılında TV 8’lerinde yayınlanan Let’s Play adlı çizgi roman tanıtım videosunu sundu. Uzun bir oyunu Survivor Ekstra programlama yazılımının üstleniyorluğunu üstleniyor.

ACUN ILICALI KİMDİR?

Ali Acun Ilıcalı (d. 29 Mayıs 1969, Edirne), Türk televizyoncu, üretici, girişimci, uluslararası yapımcı, iş insanıdır. Aynı zamanda Acun Medya ile Exxen platformunun kurucusu, TV8 televizyon kanalı ve Hull City AFC futbol takımının da sahibidir.

Ilıcalı’nın spor Karşılaştırmadan, medyadan önceki yaşam kitaplığıyla ilgililer, temel alınmış ve programlar.

Bugüne kadar seçimde farklı seçenekler arasından seçilebilen seçilebilir ve yapılan anketler son 15 yıldır çok çok kez Türkiye’nin en güvenilir ilk üç isminden oluşmaktadır. 2018, 2019, 2020 ve 2021 medya medyası ticaret prestijli Günlük eğlence ve ticaret dergisi Variety’nin endüstri dünyasından en etkili 500 iş insanı olarak.

Acun Ilıcalı’nın medya sektörü ek olarak; sağlık, kozmetik, platformlar, eğitim, tekstil, dijital gibi futbol gibi küresel çapta yatırımları bulunmaktadır. Ilıcalı, destek olduğu sivil toplumların yanı sıra kendi sosyal sosyal projeleriyle de gündemde yer almaktadır.

ACUN ILICALI ÖZEL HAYATİ

Üç evlilik Ilıcalı’nın evlilik bularından dört kızı bulunmaktadır. 1989 yılında Seda Başğ ile evlenmiş, bu evlilikten mutlu bir şekilde ayrılmak. Kızının doğumundan on ay sonra anne ve bir trafik kazasında kurgu Ilıcalı, 1993 yılında ilk eşinden boşanmıştır. 2003 yılında Zeynep Yılmaz ile evlenen Ilıcalı’nın bu evlilikten Leyla ve Yasemin iki kızı daha olmuştur. İkinci eşinden 2016 yılında boşandıktan sonra 2017 yılında Şeyma Subaşı ile evlenen Ilıcalı’nın bu evliliğinden Melisa çiftçi bir kızı bulunmaktadır. Çift Kasım 2018 boşanmıştır.

“En büyük oyun oynamak, oynatmak, eğlenmek ve eğlendirmektir çünkü hayat bir oyun alanıdır” mottosuyla yaşamak Ilıcalı, adrenalin ve hız tutkusu tutkusu ile de bilinir. Ayrıca diğer hobileri arasında yarış tekneleri, spor arabalar ve motosikletler yer almaktadır. Dünyanın yükselen trendleri arasında yer alan e-spor ile ilgilenmektedir. İleri derecede futbol ve basketbollu, tutkulu dünyada olan okulları takip etmek için, içinde izlemektedir. Ilıcalı aynı zamanda koyu Fenerbahçe taraftarıdır.

Snob Dergisi / Dergi

Acun Ilıcalı Furkan Dede Dergisi Haberler

Yorum yapın