Acun Ilıcalı Nagihan Karadere’yi diskalifiye etti mi, ceza verdi mi? 7 Şubat Survıvor Nagihan elendi mi, ne ceza aldı?

Acun Ilıcalı Nagihan Karadere’yi diskalifiye etti mi, ceza verdi mi? 7 Şubat Survıvor Nagihan elendi mi, ne ceza aldı?

Tv8 ekranlarında Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını yaptığı Survivor All Star 2024’ün önceki bölümünde Aleyna ve Nagihan arasında büyük bir tartışma yaşandı ve bu tartışma fiziksel temasa kadar geldi. Nagihan, Aleyna’yı konseyde ittirdi. Acun Ilıcalı ise yaşananlardan sonra ada konseyinde çılgına döndü ve sandalyesini duvara fırlatmıştı. Survivor’daki büyük gerilimden sonra Nagihan’ın diskalifiye olup olmadığı ise izleyiciler tarafından merak ediliyor.

Survivor’ın dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle Nagihan’ın belli oldu. Nagihan ile uzun ve ve sert konuşma yapan Acun Ilıcalı, Nahigan’a birçok kez Survivor’ın huzurunu kaçıran ve en çok olaylara karışan kişinin kendisi olduğunu belirtti.

ACUN ILICALI NAGİHAN KARADEREYİ DİSKALİFİYE ETTİ Mİ, CEZA VERDİ Mİ?

Acun Ilıcalı, Nagihan’a iki seçenekte Bulundu. Acun Ilıcalı, Nagihan ile yaptığı birebir konuşmasında şunları söyledi:

Yıllardır birbirimizi tanıyoruz, Survivor’da birçok şeyi paylaştık. Güldük, eğlendik, gerçek anlamda çok da yakın olduk. Bu bizim aramızdaki insani samimiyet. Sen benim dostum diyeceğim insanlardansın. Bu senenin Survivor’ına baktığımız zaman, ortada bir tablo var ve sinirine yenik düşen, haklı olduğunu düşünen bir Nagihan var. Sana çok yakıştırmadığımız bazı kötü sözlerin var. Sürekli olarak biriyle problem yaşıyorsun. Bununla ilgili bir gariplik olduğunu biliyorsundur. Bir şeyin bir limiti vardır, sinirlenmenin de olay çıkarmanın da. Sen şu ana kadar 5-6 tane olayın tam içindesin. Seninle ilgili benim kanaatimi gerçekleştiren bölüm dün gerçekleşti. Oyuna çıkmak istemedin, protesto ettin. Bu bize yapılabilecek bir hareket değil. Senin problemin şu anda etrafında gördüğün herkesle. Sen bugün Hakan, yarın Sahra, öbür gün Aleyna… Saydıkça sayıyorum. İstersen şu anda vedalaşabiliriz. Senin yaptığın kural dışı. Senin bütün hareketlerin kural dışı, önümde listesi var. Hepsi program için, seyircimiz için negatif. Bütün ortam senin yüzünden geriliyor. Sen daha önce bu hareketleri yapmayacağını söyledin. Bütün Survivor’ın huzurunu bozdun ve söz vermiştin. Senin yaptıklarını hayretler içinde izliyoruz. 10 olayın 8’inde sen varsın, yaşanan bütün krizlerin ortasında sen varsın. Şu anda ben sana kararımızı açıklıyorum.
Nagihan Karadere

‘ŞU ANDA YARIŞMADAN AYRILABİLİRSİN’

Konuşmasını sürdürürken Nagihan’a ‘’Sana iki seçenek veriyorum’’ diyen Acun Ilıcalı sözlerine şöyle devam etti: ‘’Ben ihtimal vermiyorum ama bütün konseyde bir konuşma yaparak bütün konuşmacılardan, yapım ekibinden özür dileyeceksin. Senin fiziksel hareketlerine hiçbir şey bahane olamaz. Bizim için şu anda Nagihan’ı kaybetme konusu masa. Bizim huzurumuzu bozmayacaksın. Sen sinirlerine hakim olamıyorsun ve biz bunu çekmek zorunda değiliz. Ben diğer yarışmacılarıma mahcubum. Sana iki opsiyon vereceğim ve birini seçeceksin. Birincisi şu; Bütün arkadaşlarından özür dileyeceksin. Aleyna da dahil olmak üzere. Yaptığın agresifliklerinden ve huzur bozduğun için özür dileyeceksin. Zaten anlaşma yapıp helalleşeceğiz. Bunu yapabilir misin? Ben bundan şüpheliyim. İkinci alternatif de şu; Çok güzel birliktelik yaşadık. Bunun hiç tadını kaçırmadan şu anda yarışmadan ayrılabilirsin. Yapımın kararı şu, bir kez daha en ufak bir fiziksel temasta bulunacaksan, huzuru bozacaksan bizim için Nagihan’ın Survivor macerası sona erdi demektir. Ben bu yaşananlarda kendimi sorumlu hissediyorum. Bu konuşma seninle daha önceden yapılmalıydı. Sen şu anda bütün Survivor’ın huzurunu bozdun ve bundan pişmansan, yaptığın hareketten dolayı herkesten özür dileyeceksen biz diğer arkadaşları ikna edeceğiz’’

Acun Ilıcalı’nın kendisine sunduğu iki seçeneği değerlendiren Nagihan kararını söyledi. Gözyaşları içinde üzgün olduğunua çıklayan Nagihan, oyundaki kaderini belirleyecek kararını şu sözlerle duyurdu:

‘BENİ SEVMEYEN İNSANLARI MUTLU ETMEK İSTEMİYORUM’

‘’Acun Bey ben bu kadar zorlanacağımı hiç beklememiştim. Kendimden beklemiyordum. Burası benim ekmek teknem. Ben bu kadar çetin geçeceğini hiç beklemedim. Üzgünüm, kendime hiç yakıştırmıyorum. Kızım da ‘’Lütfen kavga etme, tartışma’’ demişti. Hiç ummadık bir anda yükselişler, gerginlikler oluyor. Ama ben her şeyi bir kenara bırakıyorum. Bu ben değilim, istediğim Nagihan da bu değil. Kendimi burada bu şekilde görmek istemiyorum. Kendime yakışır bir şekilde, ismime yakışır, Survivor amblemine yakışır bir karakterle buradan yoluma devam etmek istiyorum. Çünkü beni burada sevenler var, izleyiciler var. Gerek burada gerek dışarıda beni sevmeyen insanlar var. Beni sevmeyen insanları mutlu etmek istemiyorum. Sevenlerim ve kızım için söz veriyorum. Asla o eski Nagihan’ı bir daha göremeyecekler. Bir hedefim var, burayı seviyorum. Öncelikle başta sizden çok büyük bir özür diliyorum o tatsızlığı yaşattığımız için. Bunu yaşattığım için sabaha kadar uyuyamadım. Kalbini kırdığım arkadaşlar var. Adil yarışacağım ve tertemiz bir sayfa açıyorum. Başta sizden ve tüm ekipten özür diliyorum. Tasız olaylar yaşandı. Başta sizden, yapım ekibinden, karşı takımdan ve kendi takımımdan, Aleyna’dan özür diliyorum.

Survivor Nagihan diğer yandan; Survivor’a sakatlığı sebebiyle Turabi Çamkıran veda etti. Yerine Avatar Atakan, Sema Aydemir ve Hilmi Cem İntepe kırmızı takıma geldi.

Yorum yapın