Acun Ilıcalı deprem felaketini anlattı, Aysu ağlayarak ada konseyini terk etti

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6’da meydana gelen depremler 10 ilimizde ağır yıkımlara neden oldu. Binanın yerle bir olduğu depremde 41 binden fazla canımızı kaybettik. Survivor 2023 çekimleri için Dominik Cumhuriyeti’nde olan görevliler, ada konseyinde depremi geçirdi.

Ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, “Dikkat üzerine çekim yapmıyoruz. Bunun önemli bir nedeni var ve söylemem gerekiyor. Ölümleri büyük bir deprem oldu. Çok büyük bir deprem. Merkezi Kahramanmaraş olan bir deprem ama 10 ilimizi etkiledi. yok. Ancak ülke olarak çok zor durumdayız” dedi

Gözyaşlarına hakim olamayan yardımcılardan Aziz ise o bölgede yaşayan yakınlarıyla görüşmelerini geçmeyeceklerini sordu. Yarışmacılara bu konuda hak tanıdıklarını söyleyen Ilıcalı,”İletişim serbestliği tanıyoruz. İsteyen istenen akrabalarını arayabilecek. verecek. Çok çok zor günler geçiriyoruz. Milletçe başımız sağ olsun” şeklinde konuştu.

Acun Ilıcalı açıklama yaparken gözyaşlarına boğulan ünlüler takımından Aysu Keskin, koşarak ada konseyini terk etti. Daha önce Aysu Keskin’in en yakın arkadaşının depremde hayatını kaybettiği iddia edilmişti. Söz konusu iddiayla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Depremzedeler İçin Ücretsiz Barınma Yerleri
Son 1 Saatte Meydana Gelen Artçı Sarsıntılar
Ecem Altan
Ecem Altan
Dergi Sorumlusu survivorallstar2022.com – Magazin

Acun Ilıcalı Deprem Dergisi Haberler

Yorum yapın