80 yaşındaki Yusuf dede: “Cumhurbaşkanı şimdi ikinci kez geliyor, her şey vatandaş için yapılıyor”

80 yaşındaki Yusuf dede: “Cumhurbaşkanı şimdi ikinci kez geliyor, her şey vatandaş için yapılıyor”

Gülsüm Korkmaz : “Cumhurbaşkanının yanımızda olma hissiyatı bile bambaşka. İyi ki var biz bu gün tek yürek olarak atlatacağımızı düşüyorum. Acımızı paylaştılar. Allah razı olsun devletimizden”

OSMANİYE – Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ikinci kez bölgesi geldiği ifade eden depremzede 80 yaşındaki Yusuf dede, “Marmara depremi olduğunda zaman başbakanı 3 gün sonra deprem yerine gitti. .

Kahramanmaraş’ta yaşanan ve 11. ilde etkili olan yıkıcı depremin ardından ikinci kez Osmaniye’ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli, depremzede etkisi tarafından büyük bir sevgiyle karşılandı. Vatandaşlar, yol boyunca Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı görmek istedi. 80 yaşındaki Yusuf Korkmaz ise 99 depreminde önceki başbakanın 3 gün sonra deprem bölgesine geldiğine değinerek “Allah başımızdan eksiltilmesin. Ben 80 yaşındayım. Marmara depremi olduğunda zaman başbakan 3 gün sonra deprem yerine gitti ve ‘yapacak hiç bir şey yok’ dedi. olarak depremzedelere gelen şeyleri verebiliriz.Cumhurbaşkanı şimdi ikinci kez geliyor bu deprem bölgesinde her şey ilk günden beri vatandaş için yapılıyor” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Osmaniye’ye gelişmesinden dolayı büyük heyecan yaşadıklarını aktaran Gülsüm Korkmaz ise “Çok heyecanlıyız. Heyecanla koşturduk. Biz lojmanda kalıyoruz evde ciddi çatlaklar oldu. Biz de spor yanında kalıyoruz. Devlet yanımızda olma hissiyatı bile farklı. İyi ki var biz bu gün tek yürek olarak atlatacağımızı düşüyorum. Acımızı paylaştılar. Allah razı olsun devletimizden” ifadesini kullandı.

Asiye Korkmaz da “Cumhurbaşkanımız ikinci kez geliyor olması bizi çok mutlu etti. İnşallah bugünleri de Deprem ülke olarak atlatacağız” şeklinde konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Gülsüm Korkmaz Deprem Allah Yerel Güncel Haberler

Yorum yapın