6 Şubat’ta merkez üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremler 10 ilimizde yıkımlara neden oldu. Binlerce vatandaşımızın hayatını kaybettiği şehirlerde çok sayıda bina yerle bir oldu. Bir süredir kanserle mücadele eden ve bu süreçte evinde dinlenmeye çekilen başarılı televizyoncu ve sunucu Armağan Çağlayan da deprem sonrası oturduğu evi kontrol ettirmek için belediyeye başvurdu. “EVİMİ KONTROL ETTİRMEYİ BAŞARAMADIM” Depremlerin ardından İstanbul’da oturduğu evin depreme dayanıklı olup olmadığını öğrenmek isteyen Çağlayan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda belediyeye başvurduğunu ancak defalarca kez olumsuz cevap aldığını söyledi. Yaşadığı duruma sitem eden Çağlayan, “Bir de şöyle bir şey var. İstanbul’da oturduğum evi kontrol ettirmek için defalarca belediyeye başvurdum. Her seferinde aynı yanıtı aldım: ‘1999 depreminden sonra yapılan binalar sağlam, onları kontrol etmiyoruz!’ Ve kontrol ettirmeyi başaramadım” dedi.

6 Şubat’ta merkez üretimi Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremler 10 ilimizde yıkımlara neden oldu. vatandaşlarımızın hayatını kaybettiği şehirlerde çok sayıda bina yerle bir oldu. Bir zamanlar kanserle mücadele eden ve bu dönemde evinde dinlenmeye hiç başarılı televizyoncu ve sunucu Armağan Çağlayan da depremden sonra oturdu evi kontrol etmek için belediyeye başvurdu.

“EVİMİ KONTROL ETTİRMEYİ BAŞARAMADIM”

Depremlerin ardından İstanbul’da yaşadığı evin depreme dayanıklı olup olmadığını öğrenmek isteyen Çağlayan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda belediyeye başvurduğunu ancak bir kez olumsuz cevap verdiğini söyledi. Yaşadığı hayatı sitem eden Çağlayan, “Bir de şöyle bir şey var. İstanbul’da oturduğum evi kontrol etmek için gitmek belediyeye başvurdum. Ve kontrol etmeyi başaramadım” dedi.

Yorum yapın