6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta aynı gün üst üste yaşanan iki büyük deprem felaketi ile sarsılan Türkiye’nin yaralarının sarılması için seferber olan isimlerden birisi de Tolgahan Sayışman oldu. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan ünlü oyuncu, “Öncelikle çok özür dilerim; günlerdir uykusuzum o nedenle kafamdan geçenleri doğru cümleler halinde ifade etmekte güçlük çekiyorum” diyerek yardım faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Depremzedelere ulaşmak için her türlü yardım ve destekte bulunma konusunda kararlılık sergileyen oyuncu, yardımda bulunanlara da teşekkür etti. Instagram hesabından videoda yayınlayan Tolgahan Sayışman; “Mutluluğun Adresi derneğimizde gönüllü çalışanlarımız vasıtasıyla çok değerli iş insanlarımızın olağanüstü yardımlarını Afad ile koordineli hale getirerek bölgeye hizmet etmeye çalıştım. Allah Devletimizden razı olsun , Rabbim yardım gönderen herkesten razı olsun. Allah depremzedelerimizin, tüm kurtarma ekiplerimizin, polisimizin, askerimizin yardımcısı olsun. Birlikte çok güzeliz. Biz büyük bir milletiz.” dedi. Bölgede çadır ile seyyar tuvaletlere çok ihtiyaç olduğunu anlatan oyuncu, ayrıca ısıtıcının da soğuk kış günlerinde en önemli malzemelerden birisi olduğunu söyledi. Nurdağı’nda dernek aracılığı ile 3 bin kişilik çadır kurduklarını ve konteyner evler de yapacaklarını anlatan oyuncu, yardım tırlarının da deprem bölgesine gitmeye devam ettiğinden bahsetti.

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta aynı gün üst katta yaşanan iki büyük deprem felaketi ile sarsılan Türkiye’nin yaralarının sarılması için seferber olan isimlerden biri de Tolgahan Sayışman oldu.

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan ünlü oyuncu, “Öncelikle çok özür dilerim; günler uykuzum o nedenle kafamdan geçenleri doğru cümleler halindeyken ifade vermeye zorlama çekiyorum” diyerek yardım operasyonları hakkında bilgi verdi. Depremzedelere ulaşmak için her türlü yardım ve destekte bulunma konusunda kalıcılık sergileyen oyuncu, yardımda bulunanlara da teşekkür etti.

Instagram hesabından videoda yayınlayan Tolgahan Sayışman; “Mutluluğun Adresi derneğimizde gönüllü çalışanlarımız için çok değerli iş insanlarımızın yüce yardımlarını Afad ile götüren eve yerleştirerek bölgeye hizmet etmeye çalıştı. Allah Devletimizden razı olsun, Rabbimiz yardım gönderen herkesten razı olsun. Allah depremzedelerimizin, tüm kurtarma ekiplerimizin, polisimizin, askerimizin yardımcısı olsun. Birlikte çok güzeliz. Biz büyük bir milletiz.” dedi.

Bölgede ocak ile seyyar tuvaletlere çok ihtiyacı olduğunu anlatan oyuncu, ayrıca ısıtıcının da soğuk hava deposu en önemli görünümünden biri olduğunu söyledi. Nurdağı’nda dernek aracılığıyla 3 bin kişilik çadır kurduklarını ve konteyner evleri de yapacaklarını anlatan oyuncu, yardım tırlarının da deprem bölgesine gitmeye devam ettiklerinden bahsetti.

Yorum yapın