6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremlerin ardından yaralar sarılmaya, yıkıma uğrayan 11 şehirde hayat yeniden yeşertilmeye çalışılıyor. Birçok ünlü, 6 Şubat’tan itibaren afet bölgesine giderek depremzede vatandaşlarımıza yardım etmeye ve hayati ihtiyaçlarını karşılamaya yardım ediyor. Bu isimlerden biri olan oyuncu Tuba Büyüküstün de meslektaşı Fırat Çelik ile birlikte depremlerden etkilenen milyonlarca çocuk için düzenlenen yardım gecesinde ev sahipliği yapacak.  UNICEF İyi Niyet Elçisi olan Tuba Büyüküstün, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Fransız sanatçıların katılımı ile 3 Nisan 2023’te La Tour Eiffel Tiyatrosu’nda gerçekleşecek gecenin tüm geliri UNICEF Türkiye’ye aktarılacak” ifadelerine yer verdi.

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından yaralar sarılmaya, yıkıma uğrayan 11 şehirde hayat yeniden yeşertilmeye çalışılıyor. Çoğu ünlü, 6 Şubat’tan itibaren afet bölgesine giderek depremzede vatandaşlarımıza yardım etmeye ve hayati amaçları karşılamaya yardım ediyor.

Bu isimlerden biri olan oyuncu Tuba Büyüküstün de meslektaşı Fırat Çelik ile birlikte depremlerden etkilenen milyonlarca çocuk için düzenlenen yardım gecesinde ev sahipliği yapacak.

UNICEF İyi Niyet Elçisi olan Tuba Büyüküstün, sosyal medya hesabından yapacağı “Fransız sanatçıların katılımı ile 3 Nisan 2023’te La Tour Eiffel Tiyatrosu’nda ortaya çıkacak gecenin tüm geliri UNICEF Türkiye’ye aktarılacak” ifadelerine yer verdi.

Yorum yapın