6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki iki deprem büyük yıkıma sebep oldu. Depremzede Gülümser Akti “Hayatımın anlamı her şeyim eşimi kaybettim. Oyuncu Serhat Teoman gelmiş oğlumu melek gibi hastaneye uçurmuş. Oğlumun canını o kurtardı” deyince ünlü oyuncu gündem oldu. Yaşadıklarını anlatan depremzededen sonra açıklama yapan oyuncu bir yanlış anlama olabileceğini söyledi. “BİR YANLIŞ ANLAŞILMAYI DÜZELTMEK İSTERİM” Serhat Teoman açıklamasında, “Bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek isterim. Depremzede Gülümser Hanım oğlunu enkazdan benim kurtardığımı dile getirmiş ama sanırım bir benzetme yaşandı o zor anlarda. Kurtaran kişiden Allah razı olsun. Gülümser Hanım ve oğlu ile birlikte tüm depremzedelere acil şifalar diliyorum” mesajını paylaştı.

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki iki deprem büyük yıkıma sebep oldu. Depremzede Gülümser Akti “Hayatımın anlamı her şeyimşimini kaybettim. Oyuncu Serhat Teoman gelmiş melek gibi hayalet uçurmuş. Oğlumun canını o kurtardı” deyince ünlü oyuncu gündem oldu.

Yaşadıklarını anlatan depremzededen sonra açıklama yapan oyuncunun bir yanlış anlamayacağını söyledi.

“BİR YANLIŞ ANLAŞILMAYI DÜZELTMEK İSTERİM”

Serhat Teoman’ın ölümü, “Bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek isterim. Depremzede Gülümser Hanım oğlunu enkazdan benim kurtardığımı dile getirmiş ama muhtemelen bir benzetme yaşanan o zor anlarda.

Yorum yapın