5 yaşında bıçaklı saldırıya uğradı, 7 yaşında taciz edildi! Leyla Bilginel’in anlattıkları ağızları açık bıraktı

Gökay KalaycıoğluHaberler.com’un YouTube kanalında yayınlanıyor. Haber Bahane programının bu haftaki konuğu oyuncu ve sunucu Leyla Bilginel oldu. Zor bir çocukluk geçirdiğini söyleyen Bilginel’in ağzı açık kaldı.

“BABAM ANNEMİ DÖVMEZSE, AMCALARIM VE DEDEM DÖVECEK”

Sevgisiz büyüyen babasından şiddet gördüğünü söyleyen oyuncu, şöyle konuştu: “Babam alkolikti ve karısını dövüyordu. Annemin gözündeki morluklardan biri bitiyordu, diğeri ise morarmıştı. Babam beni dövmeseydi amcamlar, dedemler döverdi. Bütün gelinlerde böyleydi. Dedem babama annemi dövdürür sonra ‘Aman Ayla hanım bu kadar’ derdi. Seni bir kez dövdürdüm” derdi. Benim babama hiçbir zaman kırgınlığım olmadı. Bir gün babam annemi tekmeledi ve amcamın gömleğini yıkamadığı için çenesi kaydı. Ev sahibimiz gelin, annemin çenesi yerine oturdu.”

“BEN 5 YAŞINDAYKEN BABAM BİZİ BIÇAKLA kovdu”

“Babam ‘Dilin çok uzadı, kesmem gerekmez mi?’ dedi. Ben 5 yaşındayken bizi bıçakla kovaladı. Biz kaçarken babam bizi yakalamak üzereyken köpek ona saldırdı ve biz de anneannemin evine girerek kaçtık. Sonra babam tüm pencereleri indirdi. Çerçeveler ve polis geldi. Birkaç gün sonra eve dönmek zorunda kaldık. Biz kızların okula gitmesine izin verilmiyordu. “14-15 yaşlarında evlendirilip evden uzaklaştırıldı. Babam sevgisiz büyümüştü ve alkol aldığında da içmediğinde de bambaşka bir insandı. Onu hep baba tarafından bakarak anlamaya çalıştım.”

5 yaşında bıçaklı saldırıya uğradı, 7 yaşında tacize uğradı!  Leyla Bilginel'in söyledikleri ağızları açık bıraktı

“12 YAŞINDA EĞİTİM ALMADIĞIM İÇİN 13 GÜN AÇLIK GREVİ YAPTIM”

“12 yaşımdayken açlık grevine başladım ve ölmek üzereydim. Annem babamın ayaklarına kapandı. Boyum uzadığı için beni okuldan aldılar. Babam kitaplarımı yırtardı, ben de kitaplarımı yırtardım. sabah onları bir araya toplayıp okumaya devam ediyorum. Öğretmenlerim sayesinde ortaokulu bitirdim. Liseye geldiğimde okumama izin vermediler ve kahinler gelmeye başladı. 13 gün hiçbir şey yemedim, içmedim. Ölmek üzereyken ailem beni hastaneye götürdü.Doktora lütfen beni öldürmeyin dediğimde şaşırdı çünkü ben yaşarken ölüyordum.

Doktor yaşadıklarımı duyunca yardım etmek istedi. Beni kucağına alıp babama teslim ederken “Al göm, hayatta kalmaz” dedi. Babam beni aldı ama annem ağlıyordu. Babamın kalbinin titrediğini duydum. Babam ailesine itaatsizlik edemediği için bana böyle davranıyordu. “Babam eve döndüğümüzde çalışmama izin verdi ama ‘Yüzümü öne doğru eğerseniz ikinizin de kafanızı tıraş edip sizi akıl hastanesine atacağım’ dedi.”

“7 YAŞINDA TACİZE UĞRADIM”

“İstismar edildiniz mi?” sorusu üzerine sözlerine devam eden Bilginel, “Küçük yaşta gördüğümüzün aşk olduğunu düşündüğümüz için ne yaşadığımızı bilmiyoruz. Bakkalımız vardı, Mehmet amca yalnızdı. , ben de yanına gittim. 7-8 yaşlarındaydım. Bana ‘Tezgahtan istediğini al’ dedi, arkamı döndüm. Arkamdan geçerken cinsel organını bana sürttü. çok korktum ve toparlanıp kaçtım. anneme söyleyemedim çünkü babam duyarsa adamı öldürüp katil olur diye korkuyordum. sonrasında o dükkana hiç girmedim tek başıma böyle bir çözümü kendi başıma buldum.”

5 yaşında bıçaklı saldırıya uğradı, 7 yaşında tacize uğradı!  Leyla Bilginel'in söyledikleri ağızları açık bıraktı

Gökay Kalaycıoğlu Leyla Bilginel YouTube Televizyon Dergisi Haberleri

Yorum yapın