4 yıldır birlikte olan Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu ayrılığı herkesi şoke etmiş ve ilişkiye üçüncü kişilerin girdiği iddia edilmişti. Afra Saraçoğlu’nun Yalı Çapkın’ı dizisindeki partneri Mert Ramazan Demir ile olan yakınlığının ilişkiyi bitirdiği de söylentiler arasındaydı. Magazin gündemine bomba gibi düşen bu iddiaların ardından Mert Yazıcıoğlu da bu konuda konuşmuş, “Mert Ramazan, bizim arkadaşımız.” sözleriyle bu iddiaları yalanlamıştı. Ancak bir süredir aşk yaşadıklarına dair iddialarla gündemde olan Afra Saraçoglu ile Mert Ramazan Demir’in aşkı sonunda belgelendi. Göcek’te tatil yapan çift, romantik anlar yaşarken objektiflere yansıdı. Bunun üzerine gözler Mert Yazıcıoğlu’na çevrildi. Ünlü isim gündem oldu. Bir kısım Mert Yazıcıoğlu’nu mağdur görüp yanında yer alırken, bir kısım da fra Saraçoglu ile Mert Ramazan Demir aşkına destek çıktı!

4 yıldır birlikte olan Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu ayrılığı bütün şoke etmiş ve üçüncü kişinin girdiği iddia edilmişti. Afra Saraçoğlu’nun Yalı Çapkın’ı dizisindeki partneri mert ramazan demir ile olan yakınlığının ilişkisini bitirdiği de anlatılar arasındaydı.

Magazin yayılımına bomba gibi düşen bu iddiaların ardından Mert Yazıcıoğlu da bu konuda konuşmuş, “Mert Ramazan, bizim arkadaşımız.” sözleriyle bu iddiaları yalanlamıştı.

4 yildir birlikte olan Afra Saracoglu ile Mert Yazicioglu ayriligi herkesi soke etmis ve

Ancak bir yaşadıkları aşk yaşadıklarına dair iddialarla gündemde olan Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir’in aşkı sonunda belgelendi. Göcek’te tatil yapan çift, romantik anlar yaşarken objektiflere yansıdı. Bunun üzerine oturmak Mert Yazıcıoğlu’na çevrildi. Ünlü isim gündem oldu. Bir kısım Mert Yazıcıoğlu’nu kurbanlarının yanına yer alırken, bir kısım da fra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir aşkına destek çıktı!

Yorum yapın