4 motosikletin içinden beğendiği motosikleti böyle çaldı

4 oyununda beğendiği gibiki bu tür çaldırdım

Hırsızın çaldığı motosiklette bulundu

DENİZLİ – Denizli’de bir apartmanın yolundan giden, güvenlik kamerasından olmayan park halindeki örneklerinden beğenilmediğini işine karıştılarına karıştı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerinde, kısa süre sonra ekipler tarafından bulundu.

Olay; Merkezefendi ilçesine Bağlı Muratdede Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilenler görerek; sabah saatlerine doğru bir apartmanın önündeki motosikletleri kestiren, bir süre gidenten sonra uygun bir zamanı kolladı. Yavaşçaların eski günleri. Kısa süre sonra motorsikleti hareket ettirmeyi başaran yara, güvenlik kameralarına aldırış olmadan rahat tavırlarıyla bölgedekin uzaklaştı.

Olaydan kısa süreli sonrasının uyarıları ile ilgili planlama çalışmaları kapsamındaki İsmail Uluhan, manzara görünümü kamera kayıtlarını inceledi. İzlediği kamera kayıtları güvenlik kamerasının çaldığını anlayan Uluhan, ihbarda bulundu. İhbar doğrultusunda ilerleyebilmek için güvenli olacak, hedefin yakalanması için çalışmada. Gönderilen sonrasındaki ekipler tarafından bulunarak sahibinden teslim alındı.

“Öteki motorlardan iyi olduğu için çaldılar”

Buraya saat 05’i beğendiğini söylüyorlar. 1-2 motor komşum arıyorlar. Olayı ilk komşum fark. Beni komşum tarafından ziyareti tamamlanmak mi diye, bizde hayır yanındaydık. 35-40 bin lira değerindeydi ve öteki motorlardan iyi olduğu için çalıyorlar” dedi.

Muratdede Mahallesi Merkezefendi Motosiklet Denizli 3. Sayfa Yerel Haberler

Yorum yapın