#39;evlenebilirim’ Demişti… Sevgilisiyle Görüntülendi

Snob Magazin’de yer alan habere göre; Akşammer dil şirketi ile ilgili Burcu Esmer Akman Akman, Markalar Sokağı’nda motorlarına binerken görüntülendi.

“YETİŞEMEDİNİZ”

Muhabirlerin “Kasksız pozk yapamaz mı?” demesi üzerine söze veren Esmersoy, “Yetişemediniz, artık başka zamana” demekle yetindi. Soru almayan ve sevgili Akmandil, gazetecilere teşekkür etmekten dolayı Esmer’den ayrıldı.

39evlenebilirim Demisti Sevgilisiyle Goruntulendi.jpg&width=600&quality=100

“ÇOK AŞIĞIM, EVLENİRİM”

Esmersoy, haftalarda özel hayatı hakkında konuşmuştu. Ünlü sunucu, “Nazım Akmandil ile evlenmeyi mi planlıyorsun?” sorusuna karşılık “Çok aşığım, evlenirim” yanıtını kesin.

NAZIM AKMANDİL KİMDİR?

Burcu Esmersoy ile yaşadığı aşkla gündemde olan Nazım Akmandil, 2022 yılı 31 yaşında. Burcu Esmer’dan 15 yaştan itibaren, Türkiye’nin önde gelen küçük’den oluşan ana şirketi mobil oyun öncüsü.

BURCU ESMERSOY KİMDİR?

Kamile Burcu Esmersoy 2 Ekim 1976, İstanbul doğumlu, Türk izleyici ve oyuncu.

Beşiktaş Lisesi ve sonra İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü’nden mezun oldu. New York Üniversitesi’nde “Otelcilik, Turizm ve Spor İşletmeciliği” eğitimi aldı.

1997’nin fiyatının uygunluğunda “Mis International” seçilerek Türkiye’yi Japonya’da temsil edilen “Dostluk Güzeli” oldu.

Kanal D’de çocuk programları. Dialog Spikerlik ve Sunuculuk Okulu’nu derece ile bitirdi.

2000 ile 2005 arasında CNN Türk’te spor faturalarında dış haber ajansı, muhabirlik ve spor spikerliği yaptı. Formula 1 yarışlarını yerinde takip etti ve programlar yaptı. 2010 yılında vizyona verilen Romantik Komed filminde küçük bir rol ve filmdeki dansıyla büyük beğeni topladı.

2006 Nisan ayı NTV’de “spor Servisi” sunuculuğunda yapılmış olup NTV’dir spor kanalında da çok sayıda program yaptı. Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında sunuculuk yapılır.

Ayrıca Evo Otomobil dergisinde ve NYC dergisinde yazıları olan Burcu Esmersoy çok iyi derecede İngilizce ve İngilizce biliyor.

BURCU ESMERSOY ÖZEL HAYATİ

Burcu Esmersoy, bir yazılımcı Nazım Akmandil ile yaşıyor.

Snob Dergisi / Dergi

Burcu Esmersoy alışveriş Türkiye Magazin Haberleri

Yorum yapın