33 yıllık karısından şiddet gördüğünü söyleyen adam, Esra Erol’dan yardım istedi: Ne olur beni kurtarın

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da tanıtıcılar Nurullah Erçelik, 33 yıllık eşi Vesile Erçele’nin yaşadığını söyledikten sonra sıkı sıkı sıkıya bağlı kalmak istiyor. Eşine davasını anlatmaktan dolayı tartışmalı, “Dünyayı bana bağırmadığını” iddia etti.

“Nurullah Erçelik, “Nurullah Erçelik’i kurtardığını, ben evime bile giremediğim için sokaklarda kalıyorum. Odaya gitmek için ziyarete gidemedim. kötülükleri yaptı bana” dedi.

33 yaş şiddetinden şiddet gördüğünü söylüyor adam, Esra Erol'dan yardım istedi: Ne olur beni kurtarın

Eşine şöyle devam ediyor: “Erçelik hakkında şöyle devam ediyor: ” Ekim’de eve girişte listededededede “Ekim’de başka bir yere gidecek. 3 çocuğum ve sınıfım var ama ben ben gidemiyorum. Tartışmalara karşı omuzlarıma vurup ‘erkeksen vur’ diyor. Ben ona vurma yerim yok.”

“Eşim de benim için almama seçimlerini aldı. 2 karavanda kalıyorum. Evlenmek için istektendende kabul ederek ama benden vazgeçiyor. Karımla hiç olmadı.

33 yaş şiddetinden şiddet gördüğünü söylüyor adam, Esra Erol'dan yardım istedi: Ne olur beni kurtarın

“Akşama hep aç olurdum. Bu zamana kadar artık herkes için sabrettim ama dayanamıyorum, beni kurtarın ne olur. Evlenmek için bana da ‘öl, emekli parasını almak’ diyor. Şimdi de orayakilere ’emekli maaşını bitsin, ben boşanırım ‘ diyormuş.”

Ecem Altan
Ecem Altan
Dergi Sorumlusu Haberler.com – Dergi

Esra Erol Atv Dergisi Haberleri

Yorum yapın