30 Nisan’da gözlerden uzak bir düğün yaparak nikah masasına oturan şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler boşanma kararı aldı. Avukatı aracılığıyla boşanma davası açan Hadise, psikolojik şiddete maruz kaldığını söyledi. Ayrılık kararının ardından Dinçerler’in Hadise’ye aldığı 3 milyon TL’lik yüzük ile düğünde takılan altınları geri istediği ileri sürüldü. Magazin gündemine bomba gibi düşen iddialara bir yorum da Hadise’nin eski sevgilisi Sinan Akçıl’dan geldi. 2009-2010 yılları arasında Hadise ile aşk yaşayan Akçıl, İstanbul’daki konserinden önce Gazete Magazin’in sorularını yanıtlayarak yüzük iddiasında Dinçerler’e sahip çıktı. Akçıl, “İstememiştir, zannetmiyorum. Öyle bir çocuk değil. Her duyduğunuza inanmayın” ifadelerini kullandı.

30 Nisan’da gözlerden uzak bir düğün yaparak nikah masasına oturan oturan Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler boşanma kararı aldı. Avukatı tacize uğradığını söyledi. Ayrılık kararınını alacak olan Dinçerler’in Hadise’ye 3 milyon TL’lik yeniden çizilecek altınları geri kazandırmayı hedeflemiştir.

Magazin gündemine bomba gibi düşen iddialara yorum da Hadise’nin eski sevgilisi bir sevgili Sinan Akçıldan geldi. 2009-2010 arasında yer alan Hadise ile aşk Akçıl, İstanbul’daki konserinden önce Gazete Magazin’in sorularını yanıtlayarak görünüşte Dinçerler’e sahip çıktı. Akçıl, “İstemedim, zannetmiyorum. Öyle bir çocuk değil. Her şeye inanmayın” ifadelerini kullandı.

Yorum yapın