3 yıllık ilişkinin ardından 2016 yılında nikah masasına oturan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun evliliğinde kara bulutlar dolaşıyor. Daha önce Aşkın Tarifi isimli dizideki partneriyle yakınlaştığı ileri sürülen Doğulu’nun bu sefer de gittiği eğlence mekanlarında kadınlarla sarmaş dolaş görüntülendi. Doğulu ihanet ve imam nikahı iddialarını reddetti ve kalabalık bie mekanda yapılan sohbette fazlası olmadığını söyledi.  Kadir Doğulu ile yasak aşk yaşadığı hatta imam nikahı kıydıkları ileri sürülen Sezer Çakır ise sosyal medya hesabından yapığı açıklamada Doğulu ile dost olduklarını söyleyen Çakır, “Hayatım boyunca kimsenin ikinci eşi ya da hayatındaki alternatifleri arasında yer alan bir kadın olmadım” dedi. Çakır, şu ifadeleri kullandı: “Sosyal medyada birkaç gündür hakkımda ortaya atılan iddiaları çok ciddiye almamakla birlikte ailemin ve yakın dostlarımın gerçekleri bildikleri için duruma sessiz kalmamın daha da büyütüleceğini söyleyerek gerek Kadir’e gerek ailesine ve kendi aileme olan saygımdan bu açıklamayı yapma ihtiyacı hissettim. Ben bir magazin figürü değilim bu sebepten de böyle bir haberin içinde yer almak son derece rahatsız edici. Kadir benim çok sevdiğim bir dostumdur diğer etrafımdaki tüm dostlarım gibi. Bu çıkan haber tamamen kötü niyetle yapılmış bir senaryodan ibarettir böyle bir şey söz konusu değildir.” “Ayrıca hayatım boyunca kimsenin ikinci eşi ya da hayatındaki alternatifleri arasında yer alan bir kadın olmadım. Bu sebepten imam nikahı ile ilgili yapılan haberler trajikomik bir hikayeden öteye gitmemektedir. Bundan sonra hakkımda yapılacak tüm yalan haber ve yanlış beyanları avukatım takibinde adli süreç başlatacağımı bilmenizi isterim. Son olarak beni tanıyan gazeteci arkadaşların gösterdiği hassasiyete de ayrıca teşekkür ediyorum.”

3 yıllık ilişkinin ardından 2016 yılında nikah masasında oturan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun evliliğinde kara bulutlar dolaşıyor. Daha önce Aşkın Tarifi adlı dizideki partneriyle yakınlaştığı ileriye gitmek Doğulu’nun bu sefer de gittiği eğlence mekanlarında kadınlarla sarmaş dolaş görüntülendi.

Doğulu ihanet ve imam nikahı iddialarını reddetmek ve kalabalık bie mekanda yapılan sohbette fazlası olmadığını söyledi. Kadir Doğulu ile yasak aşk yaşadığı hatta imam nikahı kıydıkları ileri gitmek Sezer Çakır ise sosyal medya hesabından yapıtı Doğulu ile dost olacağını söyleyen Çakır, “Hayatım boyunca hiç kimse eşi ya da evdenki alternatifleri arasında yer alan bir kadın olmadım” dedi.

3 yillik iliskinin ardindan 2016 yilinda nikah masasina oturan Neslihan Atagul ve Kadir

Çakır, şu ifadeleri kullandı: “Sosyal ortamlarda birkaç boyutta hakkımda ortaya atılan iddiaları çok alma ciddiyetle birlikte ailemin ve yakın dostlarımın gerçekleri içinde duruma sessiz kalmamın daha da büyütmesini gerektirmesi gerek Kadir’e gerek ailesini ve kendi aileme olan saygımdan bu açıklamayı yapma gereksinimini karşıladı. Ben bir magazin elemanlarından değilim bu yüzden de böyle bir haberin içinde yer almak son derece rahatsız edici.Kadir benim çok sahipli bir dostumdur diğer çevremdeki tüm dostlarım gibi.

3 yillik iliskinin ardindan 2016 yilinda nikah masasina oturan Neslihan Atagul ve Kadir

“Ayrıca hayatım boyunca kimsenin ikinci eşi ya da gidişi alternatifleri arasında yer alan bir olmadı. Bu nedenle imam nikahı ile yapılan ilgili haberler trajikomik bir hikayeden öteye gitmemektedir. Son olarak beni yetiştiren gazetecilerin sahip olduğu hassasiyete de ayrıca teşekkür ediyorum.”

Yorum yapın