3 kişinin hayatını kaybettiği kazadan sağ kurtulan Ceyhun Fersoy’dan duygusal paylaşım: Üzüntümü tarif edemiyorum

Amasya’nın Merzifon ilçesinde tiyatro oyuncularını taşıyan minibüs, tıra çaprttı. Kazada Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür olay yerinde hayatını kaybederken Sergen Deveci, Ceyhun Fersoy ve Melis İşiten yaralı kurtuldu. Deveci, uçak ambulansla getirildiği İstanbul’da ameliyat edildi. Fersoy da şifa gördüğün hastanede taburcu edildi. Sosyal medya üzerinden bir paylaşımda bulunan Fersoy’un duygu yürekleri burktu.

“3 ARKADAŞIMI KAYBETTİK, ÜZÜNTÜMÜ TARİF EDEMEM”

Tedavisi gittikten sonra taburcu edilen Ceyhun Fersoy, Instagram hesabından son durumunu paylaşarak şu notu düştü: “Nerden başlasam, nasıl anlatsam savaşın… Gözlerimi kapatıyorum o anı yaşıyorum, açıyorum gerçek olmadığını düşünüyorum… Sanki filmin içinde biryi oynamış olduğuk, haykırmak isyan etmek istemiyorum, çünkü 3 değerli arkadaşımız onu istemezdi… Çok değerli yol arkadaşlarımızı kaybetmenin üzüntüsünü tarif edemem, Allah düşmanımın başına vermen… Şimdi yükselme zamanı… Güçlenip daha iyi olmalıyız, gideceğimiz… Sizlerin sevgisi ve dualarıyla ayaktayız, bu kadar sevildiğimi alacağız… Arayan, mesaj atan herkese sevgiler… Hep berabere tek tek teşekkür ediyorum ve sarılıyorum, iyi ki varsınız. 3 değerli dostlarımız için bu bayrağı devralıp yolumuza devam… onların ihanet etmeyeceğiz…”

3 kişinin hayatını kaybettiği kazadan sağ kurtulan Ceyhun Fersoy'dan duygusal paylaşım: Üzüntümü tarife yolculuğum

NE OLDU?

Çorum’da Baş Belası adlı tiyatro oyununu gördükten sonra Samsun’a gitmek için yola çıkan oyuncuların bulunduğu AB yönetiminde minibüs sahne, ön seyir halinde olan HAK’nin kullandığı tıra çarptı. Kazada minibüste sıkışan Tolga Güleryüz (33), Burak Topçu (42) ve Özgür Karataş (32) çocuğu kaybetti. Hafif yaralanan sürücü AB (28) ile Melis İşiten, Filiz Özbek ve Aykut Bektaş, hastanedeki tedavilerinin ardından taburcu edildi.

Kazayla ilgili soruşturmada minibüs sürücüsü AB’nin yarışlı olduğu belirlendi. Tır şoförü adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, AB çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak hapse gönderildi.

3 kişinin hayatını kaybettiği kazadan sağ kurtulan Ceyhun Fersoy'dan duygusal paylaşım: Üzüntümü tarife yolculuğum

3 kişinin hayatını kaybettiği kazadan sağ kurtulan Ceyhun Fersoy'dan duygusal paylaşım: Üzüntümü tarife yolculuğum

İlgili Haberler

Ecem Altan

Instagram Magazin Haberleri

Yorum yapın