28 Şubat survivor kim elendi? Dün Survivor’dan kim elendi?

Ünlüler ve Gönüllüler takımları arasında hafta boyunca oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından eleme adayları belli oldu. Dün bir kişiye adaya veda etti. Peki, Survivor’a kim veda etti? 28 Şubat kurtulan kim elendi? Dün Survivor’dan kim elendi? İşte detaylar haberimizde…

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? 28 ŞUBAT

TV8 ekranlarının nefeslerini tutarak izlenen yarışma programı Survivor’da yine bir ünlüler ve gönüllüler yarışı gerçekleşti. İki takım oyuncuları ödül oyununda performans sergiledi. Günün ödülü ise sosisli sandviç oldu. Kadınlar yarışının galibi ünlüler, erkeklerin oyununun galibi da gönüllüler oldu. Yeniden yarışma en iyiler turuna kaldı. 3-1 Gönüllüler ödülünün sahibi oldu.

SURVİVOR’DA BU HAFTA KİM ELENDİ?

Ünlülerden Çağla, gönüllülerden Aziz, Fatih, Elanur ve Asena eleme potasına girmişti. Ödül oyunu sonunda gerçekleşen ada konseyinde veda eden isim Çağla oldu.

28 Şubat kurtulan kim elendi?  Dün Survivor'dan kim elendi?

Survivor Adasına veda eden Çağla, konuşmasında şu ifadeleri kullandı: ”Gerçekten ne diyeceğimi ne hissedeceğimi bilemeyeceğim. Üzgünüm, bu şekilde olduğu için. Yani benim için her şey yeni başlamıştı. Hafta başında öyle hissediyordum. Ama vardır bunda da bir hayır diyorum. Çünkü çok ciddi bir şey atlattım. Demek ki benim Türkiye’ye gitmem, ailemin yanında olmam gerekiyormuş. Kimseye kırgın dargın değilim. Canları sağolsun. Benim hikayemin burada değil Türkiye’de devam etmesi gerekiyor.”

Sümeyye Trabzon

Gündem Yaşam Haberleri

Yorum yapın