23 Nisan Kadıköy’de coşkuyla kutlandı

23 Nisan Kadıköy’de coşkuyla kutlandı

İSTANBUL – Kadıköy Selamiçeşme Özgürlük Parkı’nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı. Eğitici ve eğlenceli birçok etkinliğe çocuklar ve yetiştirmeye yoğun ilgi gösterdi.

Kadıköy Belediyesi tarafından Selamiçeşme Özgürlük Parkı’nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı düzenlenen birçok etkinlikle coşkuyla kutlandı. Çocuklar, yüz boyama, resim, müzik, karikatür, geri dönüşüm, hijyen, okuma, kitap boyama, illüzyon, survivor parkuru gibi etkinliklerle keyifli vakit geçirdik. Renkli, eğlenceli ve eğlenceli birçok aktivitede çocuklar yanı sıra ailelerde doyasıya eğlendi. Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı’da Göztepe Selamiçeşme Özgürlük Parkı’nda çocuklarla bir araya gelmek için vakit harcadı.

“Kadıköy’de 4 farklı noktada çocuk etkinlikleri düzenlendi”

Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odanaşı, “Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, büyük Atamız bu tatil çocukları emaneti gitti ve onlarında coşkuyla kutlayabilmesi için Kadıköy’de 4 farklı noktada çocuk etkinlikleri düzenlendi. 4 ayrı noktada çocuklarla birlikte bayramı kutlayacağız, büyük Ata’ nın onların emaneti olduğu tatilde hep birlikte hapsettikleri” dedi.

Kültür Sanat Haberleri

Yorum yapın