21 Kasım ile 18 Aralık 2022 tarihleri arasında Katar’da düzenlenecek olan 22. FIFA Dünya Kupası için geri sayım başladı. Dünyaca ünlü isimlerin boy göstereceği etkinliklerin de düzenleneceği görkemli organizasyon için Türkiye’den de birçok ünlü isme teklif götürüldü. Konuşulanlara göre bu isimler arasında Meryem Uzerli ile Tuba Büyüküstün de var. Rol aldıkları projeler sayesinde Arap dünyasında da hatırı sayılır bir şöhreti olan iki güzel oyuncuya, Katar’daki organizasyonlarda boy göstermeleri için 500 bin dolar yani yaklaşık 9 milyon TL teklif edildi. İkili, her konuda anlaşırsa önümüzdeki ay Katar’a gidecek.

21 Kasım ile 18 Aralık 2022 arasında Katar’da düzenlenecek olan 22. FIFA Dünya Kupası için geri sayım başladı. Dünyaca ünlü isimlerin kitaplarını düzenleyecekleri organizasyon için Türkiye’den de çok ünlü tekliflere götürüldü. Konuşulanlara göre bu isimler arasında Meryem Uzerli ile Tuba Büyüküstün de var.

Rol kullanan güzel insanlar sayesinde, bir dünyadaki güzel oyuncularya, Katar’daki organizasyonlarda boy göstermeleri için bin dolar yani yaklaşık 9 milyon TL teklif edildi. İkili, onun anlaşırsa ay Katar’a mal olacak.

Yorum yapın