2023 Survivor yokluk adası nedir? Survivor yokluk adası şartları neler, kaç gün sürüyor?

TV8’de yayınlanan Survivor yarışması 2023 sezonu kuralları merak ediliyor. Survivor yokluk Adası şartları neler, kaç gün sürüyor ve 2023 Survivor yokluk Adası nedir soruları araştırılıyor. Survivor yokluk Adası şartları neler, kaç gün sürüyor ve 2023 Survivor yokluk Adası nedir geliyor. 2023 Survivor yokluk sitesi nedir? Survivor yokluk Adası şartları neler, kaç gün sürüyor? Detaylar haberimizdedir…

Geçen sene yokluk Adası kuralını getiren Acun Ilıcalı bu sezon da devam edeceğini açıkladı. Ancak yokluk Hükümeti’nde büyük olasılıkla harekete gidildiğini söyledi. Survivor yokluk Hükümeti, eleme potasına giden katılımcıların 24 saat boyunca yalnız kaldığı, iletişim ve görüşmenin olmadığı güvenli bir bölgeye götürülüyordu.

2023 Survivor yokluk sitesi nedir?  Survivor yokluk Adası şartları neler, kaç gün sürüyor?

Survivor 2023 İşletme yokluk Adası Düzeninin devam edeceğini duyuran Acun Ilıcalı, bu sezon oyuncular yokluk Adasına gitmemek mücadelesini açıkladı. Oyun oynayarak adaya gitmemek için yarışacak olan 4 kişi arasında oynanacak mücadele son iki kişi kalana kadar devam edecek.

2023 Survivor yokluk sitesi nedir?  Survivor yokluk Adası şartları neler, kaç gün sürüyor?

Ünlüler Takımı: Zeynep Alkan, Ümit Erdim, Aysu Keskin, Cansu Tuman, Yusuf Güney, Seçkin Piriler, Murat Eken, Berdan Mardini, Barış Telli.

Gönüllüler Takımı: Aziz Ozan Dilber, Gizem Avcı, Osman Can, Aleyna Elibol, Asena Demirbağ, Özgür Tetik, Tunga Sayan, Kardelen Kalender, Walison Fonseca.

YouTube video

Survivor 2023 Tv8 Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın