2022 Oscar Ödülleri Töreni’nde aktör Will Smith, eşi Jada Pinkett Smith’in sağlık sorunuyla ilgili espri yaptığı gerekçesiyle gecenin sunucusu komedyen Chris Rock’a tokat atmıştı. Smith, o günden beri gündemden düşmeyen olay için geçtiğimiz günlerde bir yayınlamış ve hem Chris Rock’tan, hem de annesi Rosalie Rock ve kardeşi Tony Rock başta olmak üzere tüm ailesinden özür dilemişti. Yaşanan skandaldan sonra hayatına devam etmeye çalışan aktör, sosyal medyaya geri dönmekle ilgili bir paylaşım yaparak, takipçilerinden destek aldı. Ünlü isme yorum yapanların arasında, şarkcı Murat Boz da yer aldı. Ünlü isim, Smith’in videosuna; “Geri dön kral, seni seviyoruz” diye yazdı.

2022 Oscar Ödülleri Töreni’nde aktör Will SmithJamaika Smith’in Smith’in ile ilgili olan eşleşmeyle gecenin ile ilgili komedyen Chris Rock sağlık’a tokat atmıştı.

Smith, o zamandan beri gündemden düşmeyen olay için günlerde bir yayınlamış ve hem Chris Rock’tan, hem de Anne Rosalie Rock ve Tony Rock’ın tüm ailesinden dilemişti.

Yaşanan süreçten sonra medyaya devam etmeye çalışan aktör, sosyalya gerile ilgili bir şekilde, takipçilerinden destek aldı. Ünlü isme yorum yapanların arasında, şarkcı Murat Boz da yer aldı. Ünlü isim, Smith’in videosuna; “Geri dön kral, seni” diye yazdı.

Yorum yapın