2016 yılında hayatını birleştirdiği Sinem Kobal ile mutlu bir evlilik sürdüren Kenan İmirzalıoğlu, Etiler’de kuaföründen çıkarken görüntülendi. Fenomen yarışma ‘Kim Milyoner Olmak İster’in sunuculuğunu üstlenen ünlü oyuncu, gelen proje teklifleri hakkında konuşurken, eşinin de ekranlara geri döneceğinin müjdesini verdi. Milliyet’in haberine göre; gazetecilerin sorularına yanıt veren ve yaz sezonu ile ilgili planlarından da bahseden İmirzalıoğlu, “İçinde yer almayı düşündüğüm ve olgunlaşan bazı işler var. Yaz aylarından sonra değerlendireceğim” şeklinde konuştu. Oyuncu, bir süredir ekranlardan uzakta olan ve tüm vaktini çocuklarıyla geçiren eşi Sinem Kobal’ın ekranlara dönüp dönmeyeceği ile ilgili soruları da cevapladı: Sinem de özledi. Canlar, ailece ekranlara yaklaşacağız yakında.” dedi. 

2016 yılında hayatını birleştirdiği Sinem Kobal ile mutlu bir evliliği sürdüren Kenan İmirzalıoğlu, Etiler’de kuaföründen çıkarırken görüntülendi. Fenomen yarışması ‘Kim Milyoner Olmak İster’in sunuculuğunu üstlenen ünlü oyuncu, gelen proje teklifleri hakkında, eşinin de ekranlara geri yansımasının müjdesini verdi.

Milliyet’in haberine göre; Gazetecilerin sorularına yanıt veren ve yaz sezonu ile ilgili planlarından da bahseden İmirzalıoğlu, “İçinde yer almayı düşündüğünde ve olgunlaşan bazı işler var. Yazıyı gördükten sonra değerlendireceğim” şeklinde konuştu.

Oyuncu, bir süredir ekranlardan uzakta olan ve tüm vaktini çocuklarından geçen eşi Sinem Kobal’ın ekranlara dönmeyeceği ile ilgili soruları da cevapladı: Sinem de özledi. Canlar, ailece ekranlara yaklaşacağız.” dedi.

Yorum yapın