2007 yılında hayatını kaybeden Barış Akarsu’nun hayatının anlatıldığı “Barış Akarsu Merhaba” filmi 18 Kasım’da vizyona giriyor. Filmin başrol oyuncusu İsmail Ege Şaşmaz ise hayatını oynadığı Barış Akarsu’ya ikizi kadar benzedi. Fikri Harika Prodüksiyon, Özgür Tari imzalı “Barış Akarsu Merhaba” filminin çekimleri tamamlandı. Barış Akarsu’nun doğum gününde ilk fragmanın yayınladığı filmin başrolünü ise İsmail Ege Şaşmaz üstleniyor. Bu zamandır bu proje için hazırlanan oyuncu, sosyal medya hesabından ilk paylaşımını yaptı. BARIŞ AKARSU’YA İKİZİ KADAR BENZEDİ Fragmanda yüzü görülmeden sahnede olduğu anlar paylaşılan Şaşmaz, 2,7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yüzünün ilk kez görüldüğü bir kareyi paylaştı. Oyuncunun “Merhaba” notuyla yaptığı paylaşımda Akarsu’ya ikizi kadar benzemesi görenleri şaşkına çevirdi. Oyuncunun benzerliği karşısına etkilenen oyuncu Başak Gümülcinelioğlu, “Tüylerim diken diken oldu” yorumunu yaptı. İşte İsmail Ege Şaşmaz’ın paylaşımı:

2007 yılında hayal kurmak Barış Akarsu“Barış Akar anlatıldığı” filmi 18 Kasım’da vizyona giriyor. Filmin rehberliğinde İsmail Ege Şaşmaz ise Barış Akarsu’ya ikizi kadar benzedi.

Fikri Harika Prodüksiyon, Özgür Tari imzalı “Barış Akarsu Merhaba” filminin çekimleri tamamlandı. Barış Akarsu’nun doğduğu ilk fragmanın yayınladığı filmin başrolü ise İsmail Ege Şaşmaz üstleniyor. Bu proje için oyuncu, sosyal medyadan ilk paylaşımını yaptı.

BARIŞ AKARSU’YA İKİZİ KAdar BENZEDİ

Fragmanda görünümünden sahnede olduğu 2, referans Şaşmaz’ın takipçisinin bulunduğu Instagram adından yüzünün ilk kez bir kareyi paylaştığından. Oyuncunun “Merhaba” notuyla paylaşımda Akarsu’ya ikizi kadar benzemesi gösterileri şaşkına deneyin. Oyuncunun benzerliğilcineli oyuncu Başak Gümülüoğlu, “Tüylerim diken diken oldu” yorumunu yaptı.

İşte İsmail Ege Şaşmaz’ın listesi:

2007 yilinda hayatini kaybeden Baris Akarsunun hayatinin anlatildigi Baris Akarsu

Yorum yapın