2. Sayfa konuğu Nihat Doğan kimdir? Nihat Doğan kaç yaşında, nereli? Nihat Doğan biyografisi!

Nihat Doğan Nihat Doğan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa salonu konuk oldu. Canlı yayına çıkan Şarkıcı Nihat Doğan kaç yaşında, kimdir ve nereli olduğu araştırılıyor. 2. sayfa konusu Nihat Doğan kimdir? Nihat Doğan Nihat Doğan kaç yaşında, nereli? Nihat Doğan biyografisi! 2. sayfa konusu Nihat Doğan kimdir? Nihat Doğan kaç yaşında, nereli? Nihat Doğan biyografisi! Detaylar haberimizdedir…

NİHAT DOĞAN KİMDİR?

5 Mayıs 1977 İstanbul doğumlu.

11 yaşında babasını kaybetti. Ailesinin büyükleri tarafından Muş’a götürülmek istendi ama gitmek istemediğinden İstanbul’da kaldı.

Avcılar’daki bir çay daveti üzerine istek üzerine bir şarkı söylemesiyle orada bulunan ama Almanya’da ikamet eden bir çiftin hattıyla Almanya’ya gitti. Bir sene orada kaldı ama yıldız olmayacağını düşünüp Türkiye’ye geri döndü.

Müzik kariyerine 1994 yılında Kırdın Kalbim’i adlı albümüyle başladı.

22 Ekim 2012 tarihinde Nihat Doğan, Twitter hesabında İstanbul 1. Amatör Lig 3. Grup’ta yer alan Büyükderespor’un teknik direktörü olduğunu açıkladı.

Ancak Doğan, antrenör diplomasına sahip olmadığı için resmi olarak Büyükderespor’un teknik direktörü değil.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun “Sözleşmeli bir antrenöre sahip bir kulüpte, gerekirse bir menajer, antrenör kulübede olmasa bile takımın başında yer alabilir.” Yasağa dayanarak Doğan, yönetici kartıyla sahaya çıktı.

2011 yılında Acun Ilıcalı’nın önerisi Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katıldı ve 2. oldu.Bu yarışmayla beraber popülerliğini arttırdı.

2015 yılında Survivor All-Star’a katılacaktı ama Özgecan Aslan Twitter’da hakkında “Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemi ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bağırmayacaksınız.” dedi ve halktan büyük tepki aldı.

Bunun üzerine Acun Ilıcalı, Nihat Doğan’ı Survivor All-Star 2015’den erkekler diye iddia etti ama kendisinin gitmedim diye söyledi.

Ayrıca Nihat Doğan, kendini muhafazakar demokrat olarak tanımlar.

Nihat Doğan ,Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programı yorumculuk yapmıştır.

Stüdyo albümleri

1994: Kırdın Kalbimi

1996: Ayrılık Acı Birşey

1998: Anlamıyorlar

2000: Dayan Yüreğim

2001: Züleyha

2002: Zor Gelir

2004: Sev Sev

2005: Bitanesinden Bitanesine

2007: Allah belanı versin

2009: 1071

Filmografisi

2001: Sultan

2013: Harem (konuk oyuncusu)

Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa Nihat Doğan Tv8 Gündem Magazin Haberler

Yorum yapın