2 kanser türüyle mücadele eden Nagihan Karadere, gözyaşlarına hakim olamadı: Survivor hayatımı altüst etti

Daha önce 3 kez Survivor’da mücadele eden Nagihan Karadere, bugün Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz konuk konuk oldu. Kanser sürecinden bahsetmeen Karadere, canlı yayında duygusal anlar yaşadı.

“KANSERİN BAŞINDAYIM, İLAÇ KULLANIYORUM”

Göğüs ve rahim kanseriyle mücadele eden Karadere, sağlık durumuyla ilgili “Survivor’dan düşmece yükü sistemim çöktü. 15 gün yataktan çıkamadım ve hüngür hüngür ağladım. Her yerimde zona çıktı. başındayım.Yurt dışında geliştirilmiş ilaçlar üzerine.

2 kanser türüyle mücadele eden Nagihan Karadere, gözyaşlarına hakim olamadı: Survivor kendine altüst etti

“SURVİVOR HAYATIMI ALTÜST ETTİ”

Acun Ilıcalı, önceki haftalarda katıldığı Survivor Panorama’da yarışmasının sahte olduğunu savunan Nisa Bölükbaşı’nın şampiyon olmasını eleştiren Nagihan Karadere için “Nagihan birinci olamadığı için bozuldu. O hangi özelliğiyle birinci olacağına ben çözemedim” demişti. Ilıcalı’nın bu sözlerine çok kırıldığını söyleyen Karadere, gözyaşlarına hakim olamayarak “Survivor benim verdi altüst etti. 1 yaşındaki çocuğumu taşıdığım, evliliğim bitti. Bu kadar emek vererek rekor kırdığım bir olayda bunların söylenmesi üzdü.Aramızda sıkıntı yok, o sözlerden sonra hemen konuştuk.

Ecem Altan

Nagihan Karadere Magazin Haberler

Yorum yapın