2 aylık hamile olan oyuncu Yağmur Ün’ün “Zevcat’ adlı sinema filminin kadrosundan çıkarıldığı iddia edilmişti. Yağmur Ün’den ayrılık iddialarına fotoğraflı yanıt geldi. İşte detaylar… Yağmur Ün’ün nişanlısından 2 aylık hamile olduğu haberleri sette krize yol açmıştı. Başrol oyuncusu Cemal Hünal’ın “Hamile bir kadınla darp sahnelerinde oynamam riskli olur” diyerek Ün’ün filmde oynamasını istemediği ve onun yerine Bahar Şahin’le anlaşıldığı iddia edilmişti. Filmin yönetmeni Beyza Er ile poz veren Oyuncu, “Filmin çekimlerine başladık. Keyifli bir set günü yaşadık. Çok güzel bir filme imza atacağımıza inanıyorum. Her şey yolunda” diyerek ayrılık iddiasını yalanladı. Senaryosunu Mert Selek ve Meryem Beyza Er’in birlikte kaleme aldığı “Zevcat” ekim ayında Amerika ve Türkiye’de vizyona girecek ve sinema severlerin beğenisine sunulacak. Güçlü kadrosuyla dikkat çeken filmde Cemal Hünal, Hande Subaşı, Bahar Şahin, Yağmur Ün, Ebrar Alya Demirbilek, gibi isimler yer alıyor.

2 haftalık hamile olan oyuncu “Zevcat’ adlı sinema filminin çıkarılmasından çıkarıldığı kullanılmıştı. Yağmur Ün’den iddialarına fotoğraflı yanıt geldi. İşte bunlardan…

Yağmur Ün’ün nişanlısından 2 aylık hamile olduğu haber sette krize yol açmıştı.

Başrol Cemal Hünal’ın “Hamile bir darp sahnelerinde oyun oynamak olur olur” diyerek Ün’ün filmde oyununu oynamasını onun yerine Bahar Şahin’le anlaşıldığı iddia edilmişti.

Filmin memleketi Beyza Er ile poz veren oyuncularına, Keyifli set günü yaşamış. Çok güzel bir filme atacağımıza dair. Senaryosunu Mer’in birlikte kaleme çizime Zevcat” ekim Amerika ve Türkiye’de vizyona girecek ve sinema severlerin beğenisine sunulacak.

Güçlü kuruluşlarla amaçlanan filmde Cemal Hünal, Hande Subaşı, Bahar Şahin, Yağmur Ün, Ebrar Alya Demirbilek gibi isimler yer alıyor.

Yorum yapın